Problem ze zdrowiem

napisał/a: 19piter64 2013-10-27 17:32
Witam. Mam 19 lat. Od ponad 2 miesięcy dolegają mi 2 przypadłości. Pierwsza z nich to lekka duszność w okolicach krtani którą odczuwam przy wdechu. Nie nasila się ona przy stresie ani przy wysiłku fizycznym. Druga sprawa to trochę obniżone libido. Problem polega na tym że nie mam ochoty na „te sprawy”. Jeżeli się podniecę to z wytryskiem itp. jest wszystko dobrze tylko tak jak napisałem wcześniej nie mam na to takiej ochoty jak kiedyś. Wszystkie objawy pojawiły się po ponad tygodniu stosowania diety niskowęglowodanowej oraz intensywnych ćwiczeniach. W jeden dzień po południu przez kilkanaście minut miałem tak jakby dziwny atak. To znaczy : miałem podwyższone ciśnienie, szybką akcję serca, często oddawałem mocz oraz dostałem opisaną wcześniej duszność. Po kilku minutach objawy ustąpiły oprócz duszności. Przez kilka następnych dni byłem bardzo osłabiony oraz miałem suchość w ustach oraz smak zgnitych jabłek. Po tym wszystkim od razu zaprzestałem stosowania diety. Zrobiłem podstawowe badania krwi, gazometrię, tarczycę (TSH), byłem u pulmonologa i wszystkie badania wychodzą poprawnie. Nie wiem do jakiego lekarza mam się udać oraz jakie badania mam zrobić . Czy sprawcą tych wszystkich dolegliwości może być dieta czy to zbieg okoliczności? Dodam że na nic wcześniej nie chorowałem. Zastanawiam się nad zrobieniem pełnego badania tarczycy oraz testosteronu. Proszę o jakieś rady oraz sugestie co mi może być oraz do jakiego lekarza mam się udać .