Problem ze zbyt wczesnym wytryskiem.

napisał/a: maxb 2016-04-15 09:51
Witam,
Jestem mężczyzną, mam 20 lat i od ponad dwóch lat jestem z kobietą. Przez podobny okres jestem z nią aktywny seksualnie ale problem z wytryskiem od kilku miesięcy znacznie zaczął się pogarszać. Od początku był z nim problem ale gdy dochodziło do zbliżenia to byłem w stanie przynajmniej w najmniejszym stopniu zaspokoić swoją partnerkę, teraz ogranicza się to do włożenia penisa do pochwy i kilku ruchów. Wraz z tym zauważyłem że mój penis czasami ma problem z tym żeby "wstać". Podczas gry wstępnej potrafię osiągnąć szybki wzwód, a po chwili zabaw penis potrafi zrobić się mniejszy, niezdolny do dalszego działania i zdarza się że potrzeba trochę wysiłku aby go postawić i gdy się to udaje i dochodzi do zbliżenia to sytuacja ma się w taki sposób jak już wyżej napisałem.
Nie mam pojęcia co mam robić, a uważam że to nie jest normalne dlatego zwracam się do Was o pomoc. Jeśli nie napisałem czegoś ważnego to dopytajcie bo szczerze mówiąc jest to mój pierwszy post tego typu i myślę, że jest to pierwszy krok do wizyty u seksuologa, na którego niestety na tą chwilę mnie nie stać dlatego piszę tutaj.
Pozdrawiam i liczę na pomoc.
napisał/a: KrystynaM 2016-05-09 11:18
udaj sie do lekarza. Przyczyn wczesnego wytrysku moze byc wiele. Trudno tak zdiagnozowac przez internet.
napisał/a: jordanKlap 2016-05-18 14:17
wiadomo że przyczyn jest wiele, ale nie kazdy ma ta ochote zeby pojsc do lekarza tym bardziej jak ma swie te 20 lat sam cos o tym wiem
mam 25 lat i problem z szybkim wytryskiem zaczal sie u mnie jakos rok temu zdesperowany szukalem wielu rozwiazan ale wizyta u lekarza niesety to bylo ostatnie miejsce na mojej liscie
najpierw korzystalem z roznego typu zeli i spray na przedluzenie ale jak to sie mowi i dupa, nadal zadnych konkretnych popraw
az w koncu natknalem sie w necie na jakis ranking na temat suplementow wiec i tego chcialem sprobwac
nie moge wypowiedziec sie na inne suplementy ale dla mnie climax control jest the best! w koncu widze poprawe bo uprawiam seks nawet 15 minut gdzie kiedys moglem o tym pomarzyc a i sztywnosc czlonka jak i w twoim przypadku widze, po stosowaniu sie mega poprawil i wogole seks teraz to pierwsza liga w koncu bo myslalem ze juz mam najlepsze lata seksu za soba
dlatego jestem gotowy polecic to kolejnej osobie- http://climax-suplement.pl/
napisał/a: maxb 2016-05-19 23:43
Jordan, czy aby efekt był cały czas taki sam to należy spożywać ten suplement cały czas?