Problem ze wzwodem

napisał/a: abrams1 2015-01-10 22:29
Otóż postaram się wszystko opisać po kolei. Od kilku dni mam problem ze wzwodem. Zawsze wystarczyło sobie coś wyobrazić i następował wzwód, teraz nie jestem do tego zdolny, a aby go osiągnąć potrzebuję nawet paru minut dotykania się. Dodatkowo penis nie jest wtedy całkowicie twardy. Czyli podsumowując nie odczuwam jak gdyby podniecenia. Za kluczową informację dodam iż w okresie przed sylwestrowym masturbowałem się codziennie przez tydzień przez dosyć długi czas, gdy penis był mocno uciśnięty nad jądrami (spodnie z gumką). Czy jest możliwe aby doszło do jakiegoś niedokrwienia. W sylwestra trochę wypiłem (możliwe że to też ważna informacja). Jestem w stanie osiągnąć wytrysk jednak jak pisałem problem jest z podnieceniem i wzwodem. Dodam iż mam 19 lat. Mam nadzieję, że to nic poważnego.
Dziękuję za wszelką pomoc.
Pozdrawiam
napisał/a: Konstans 2015-01-11 17:17
Hej :)
tak na zdrowy rozum, może po prostu "sie przetrenowałeś" ? ;)
Zużyłeś materiał (tez się zdarza) i teraz trzeba trochę odpocząć. Daj sobie czas. Nie zmuszaj się do niczego. Może doszedł Ci jakiś stres? Niespanie?
Jak nie, to wstrzymaj sie z męczeniem kolegi ;) a sytuacja na pewno się wyklaruje po Twojej myśli.
A boli Cie coś?
Jak problem nie minie to idź do lekarza. To raczej oczywiste.
Pozdrawiam :)
napisał/a: abrams1 2015-01-11 23:46
Nic mnie nie boli. Właściwie to faktycznie ostatnio mam dużo na głowie, wiec trochę stresu wiecej niz zwykle. Śpię także krótko. Posłucham rad, możliwe że pomogą. Jeśli nie to pójdę do lekarza. Dziękuję za pomoc