problem ze wzwodem

napisał/a: sobcio255 2015-11-13 16:44
Witam mam 27lat i mam pierwszy raz taki problem ze wzwodem. Wcześniej było wszystko ok, każde zbliżenie powodowało podniecenie. Dodam że jakiś czas temu zmieniłem dziewczynę ,z byłą byłem 7 lat i nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, A teraz jestem z nową już 4 miesiące i 3 razy jak się kochaliśmy było wszystko ok ale za czwartym razem w trakcie (podczas zmiany pozycji czułem ze opada) i już nie chciał stać. I teraz mam z tym problem nie mogę się podniecić. I boje się że zdarzy się kolejny raz i dojdzie do kłótni.
Dodam ze kilkanaście razy zdarzyło mi się masturbować. Ale to chyba nie powinno mieć znaczenia. Czy to może być spowodowane zmianą dziewczyny? Czy możne stres i zmęczenie po pracy? Dosyć dużo ostatnio się zmieniło w moim życiu. Proszę o pomoc bo już nie wiem co robić...
napisał/a: jan.k 2015-11-19 06:30
Obastawiałbym,że jest to problem w związku ze stresem. Stres ma bardzo duży wpływ na erekcję. Im bardziej się stresujesz tym masz większe problemy z podnieceniem oraz penis bardziej opada. To również Cię stresuje tak więc błędne koło się zamyka. Na początku może nie szedłbym do lekarza ale po prostu wyprobowałbym bezpiecznych ziołowych środków, które mogą być tak samo skuteczne .Zastanawiałeś się może nad Potency Therapy? Jest to bezpieczny środek często polecany przez lekarzy.
napisał/a: markietanka 2015-11-20 07:48
Ja również szukam jakiegoś skutecznego suplementu na erekcję.Nie dla sieie rzecz jasna ale dla meża, który w ostatnim czasie ma taki spadek formy . Czy ten środek jest w aptekach? No i rozumiem,żę sam go przyjmowałeś? Po jakim mniej więcej czasie były efekty?
napisał/a: jan.k 2015-11-20 10:36
Nie wiem czy jest w aptekach. Sam zamawiałem przez intrnet. NIemniej nie trzeba sie tutaj niczego obawiać bo środek jest przebadany oraz dopuszczony do sprzedaży przez krajowy rejestr farmaceutyczny. Tak więc na pewno mu nie zaszkodzi...
Zerknij sobie tutaj
intymnosc.pl/potency-therapy-wzmocniona-kuracja-p-1645.html - dobrze jest jeszcze połączyć to z odpowiednim żelem.
napisał/a: klaman 2015-12-16 08:29
Prawdopodobnie to stres i obawa przed brakiem wzwodu... Powodzenia :D
napisał/a: olakkk 2015-12-16 10:10
Wiola a skad Ty wiesz takie rzeczy?mozliwe ze stres moze takie ogrniczenia stawiac?
napisał/a: klaman 2015-12-17 07:08
Mój mąż kiedyś też miał z tym problem ale na szczęście udało nam się go przekonać do wizyty u seksuologa. Wam też polecam,stosunek o niebo lepszy! Okazuje się że problem nie leżał tylko po jego stronie, ale również po części była to moja wina
napisał/a: olakkk 2015-12-17 08:36
jezeli szukacie dobrego seksuologa to poszukajcie go tutaj http://znajdzlekarza.pl/seksuolog/0?range=20&uwz=1&latlng=0