Problem ze wzwodem

napisał/a: luq90 2015-10-10 10:34
Witam,
Mam 25 lat i mam problem ze wzodem.
Problem występuje tylko i wyłącznie podczas gry wstępnej, ponieważ w momencie kiedy np. leżę spokojnie ze swoją dziewczyną, całujemy się czy po prostu przytulamy, czy nawet jak jadąc w aucie złapię ja za udo, to penis zachowuje się normalnie, dopiero właśnie podczas gry wstępnej gdy zaczynam bardziej intensywnie pieścić swoja kobietę, wszystko ustępuje i nie wiem co z tym robić.
Zdarzy się czasem że na chwilę wstaje, ale jest to chwilowe i szybko opada...
Mimo że w takich sytuacjach jestem podniecony psychicznie i czuję to podczas zadowalania mojej kobiety, to mimo tego, że podniecenie fizyczne też występuje w postaci zwiększonej ciepłoty ciała, szybszego bicia serca, czy pełniejszego oddechu, to nie idzie to w parze ze wzodem.
Czy może być tak że wzwód spowodowany bodźcami psychicznymi, w moim wypadku, w krótkich okresie czasu potrzebuje bodźców fizycznych żeby się utrzymać? Bo potem jest już po prostu za późno i bardzo ciężko jest wrócić do poprzedniego stanu. Da sie, ale wymaga to intensywniejszej stymulacji przez co źle się z tym czuję.

Podczas masturbacji nie ma problemu, chociaż przez tą całą sytuację ograniczyłem masturbację do minimum i chcę ją odstawić całkowicie.
Poranne wzwody zdarzają się dosyć często, nie codziennie, ale tak 4-6 razy w tygodniu. Sny erotyczne też występują od czasu do czasu i idą one w parze ze wzwodem.
Odżywiam się w miarę normalnie, nie mam jakiś specjalnych diet, ale też nie stołuję się ciągle w fastfoodach.
Pracuję na budowie, fizycznie, więc mój tryb życia nie jest też siedzący.
Aktualnie zacząłem zażywać suplement Vigrax który ma bardzo dobre opinie. Biorę go dopiero od 5 dni, jednak nie zauważyłem jeszcze jakichkolwiek zmian (może po prostu jest za wcześnie).

Przez tą całą sytuację zaczynam co raz bardziej się tym wszystkim martwić i zauważam że cierpi też na tym moje libido.
Dodam, że w okresie kiedy byłem sam to masturbowałem się około 4-5 razy w tygodniu, ale były tez okresy przerwy na tydzień, dwa, albo takie tygodnie że masturbacja była tylko razy czy dwa razy, lub tylko w momentach kiedy rzeczywiście odczuwałem taką potrzebę.

Bardzo proszę o jakieś rady.
napisał/a: jan.k 2015-10-15 09:27
Czy odpowiednio się odżywiasz oraz uprawiasz sport ? Powiem Ci,ze styl życia ma bardzo duży wpływ na erekcję. Proponuje jeszcze zastosować odpowiednią suplementację. Nie sądzę aby konieczne było od razu pójście do lekarza seksuologa. Warto jest spróbować ziołowych środków.Polecany jest na przykład Goman. Znajdziesz w sklepach internetowych. Przyjmujesz jedną tabletkę przed stosunkiem oraz ma bardzo skuteczne działanie.
napisał/a: wojtekrs 2015-11-12 10:02
Jakiś czas temu slyszałem o tym specyfiku. Ktoś się wypowiadał,ze polecił mu to lekarz seksuolog. Czy masz tutaj skład tych tabletek ? Co zawierają?
napisał/a: salette 2016-02-11 12:01
Styl życia to raz, ale lepiej stosować też naturalne środki na potencję jak Phallomax. Organizm lepiej je wchłania.
napisał/a: tykatka 2016-03-07 14:15
Takie problemy seksualne warto leczyć u profesjonalistów. Przecież klinik tego typu PsychoMedic.pl nie brakuje. Wystarczy zadzwonić umówić się na wizytę- 22 254 88 88.
Jestem tylko ciekawa czy Warszawa tylko posiada takie namiary, czy inne miasta w Polsce też posiadają taką sprawdzoną pomoc dla par czy singli.