Problem ze sobą?

napisał/a: Czpiot 2012-02-12 16:17
Witam.. mam nadzieję, że mi pomożecie, więc opowiem swoją historie..

A więc byłem z dziewczyną 3 lata, odszedłem od niej jakiś tydzień temu bo coś ze mną się stało i moja psychika wmówiła mi, że poradzę sobie sam bez niej, zacząłem pić alkohol dzień w dzień, myślałem, że i tak pójdzie ze mną na jej półmetek a poszła z chłopakiem z którym bardzo się nie lubimy i jakieś 2 dni temu coś się stało we mnie i chciałem żeby się ze mną spotkała udało się, błagałem żeby wróciła, płakałem, kupiłem bukiet kwiatów i nic. Dziś to samo udało mi się z nią spotkać ponad 1,5h płakałem i błagałem żeby dała nam szansę jeszcze raz, obiecałem, że się zmienię, że będę robił to co dotychczas nie robiłem powiedziała, że nie ale w końcu powiedziała, że pomyśli i za tydzień mi powie. Najgorsze jest to, że pisze z tym chłopakiem smsy, ona mówi, że już mało co czuje do mnie ale dalej kocha, ja nie mogę wysiedzieć w jednym miejscu, jak pomyślę, że oni razem byli na półmetku, że ze sobą piszą to mam ochotę sobie coś zrobić, serce bardzo szybko mi biję, mam ochotę kogoś pobić, jestem zły, chodzę w kółko, ściska mnie w środku, płaczę nie wiem co robić.. Bardzo się boję, że oni razem będą, a mi powie po tygodniu czasu, że jej odpowiedź brzmi nie a ja tak bardzo ją kocham, wiem jak zraniłem ale zmienię się. Co mam zrobić żeby ona wróciła? :( bo ja już nie daję rady :( pomóżcie..