problem zajscia w ciąże

napisał/a: odium24 2014-02-26 19:23
Zastanawiałam się i byłam u 3 różnych lekarzy. Jeden zmieniał mi tabletki średnio co wizytę, drugi wmawiał mi że mam cukrzyce (chodź badania ją wykluczają) a trzeci stwierdził, że miesiączka nie jest mi potrzebna skoro jest bezowulacyjna i że można spróbować leków na owulacje, ale nie wróży mi powodzenia. Jeden z nich stwierdził, że cudem będzie zajście w ciążę i że da mi leki na menopauzę to może to poruszy moje jajniki (ten od cukrzycy) za to inny stwierdził żebym tego świństwa nie brała bo przytyję i będzie jeszcze trudniej o ciążę. I co mam teraz myśleć i do kogo pójść?
napisał/a: wikam2 2014-02-26 20:05
majk@ napisal(a):
wikam napisal(a):Wszystko co ziołowo wpływa na regulację gospodarki hormonalnej może wspomóc ciążę.
Olej? Pewnie ten z wiesiołka na regulację sluzu.
Tyle, że....leczymy sie kiedy znajdujemy problem, nie wczesniej.



Wszystko ziołowe?


odium24, może powinnaś poszukać porady u innego lekarza? Nie zastanowiło Cię wcześniej czemu nie masz miesiączki?


Nie wszystko ziołowe tylko to co ziołowo jest zalecone na nasze hromony ;)
napisał/a: InviMed1 2014-02-28 16:37
W dniach 3 – 9 marca 2014 trwa Światowy Tydzień Świadomości Endometriozy.
Serdecznie zapraszamy Państwa na Dzień Otwarty - 8 marca 2014.

Oferujemy wykonanie badań pod kątem endometriozy.

Zespół Medyczny Kliniki InviMed.
napisał/a: pchelka18 2014-03-01 21:59
czasem sluzu jest za malo, a wiemy jak bardzo jest on potrzebny do przzycia plemnikow, ja mialam jakis czas temu problemy z nawilzeniem pochwy, ginekolog poradzil mi dopochwowe tabletki nawilzajace z kwasem hialuronowym Hydrovag, efekty szybko przyszly, bo juz po kilku aplikacjach czulam sie znacznie lepiej nawilzona, moze to tez byc kluczem do sukcesu i ciazy:)
patryszja33
napisał/a: patryszja33 2016-04-28 16:57
Kwas foliowy może pomóc mężczyźnie w zwiększeniu ruchliwości plemników oraz wpłynąć pozytywnie na ich "jakość" - wiec w trakcie starań o dziecko razem z mężem oboje braliśmy Folik w tym czasie :)