Problem z zołędziem na penisie

napisał/a: TomekCas 2015-04-27 10:08
Zauważyłem dziwny problem z moim żołędziem. Od długiego już czasu zaczęła mi się robić na nim dziwna skórka. Zawsze była taka napięta normalna a teraz często się jakby kurczy jak skóra o 90 latka. w dodatku mam takie dość mocne zaczerwienie na przodzie zołędzia i robia mi się jakby pęknięcia na żołędziu (ale tylko z przodu). Sprawia mi to ogromny dyskomfort zauważyłem też że czasami napletek jest jakby klejący i przyklejał się do żołędzia.

Może to być od częstego mycia zołędzia wodą ciepłą + mydło? Nie raz miałem szajbę i myłem go parę razy dziennie. Jeśli chodzi o oddawanie moczu to nie mam problemów cewka nie boli itp. Po zabawie :) niestety pobolewa mnie te miejsce z przodu.. Ale jak posmaruje alantanem Plus to jest lżej.

- znalazłem zdjęcie w necie innego penisa.. Niestety nie mam jak zrobić zdjęcia swojego bo akurat jak na złość zepsuł mi się smartfon. Ale na tym zdjęciu pokazane są te popękania - mam je identyczne. Niby na innych zródłach podają, że to normalne.. Lecz sam nie jestem tego pewny.

Czy częste smarowanie alantanem Plus nie zaszkodzi? Jak posmaruję te okolice na zołędziu alantanem to po czasie robi się skóra normalna (zn jej kolor) ale po przemyciu wodą wraca znów do czerwonego.

Jak przywrócić skórę zołędzia do normalnego stanu? Słyszałem o Linomagu ale czy to bezpieczne używanei tego leku?

EDIT: czasami robiłem głupotę bo mam bardzo zimne dłonie i aby rozgszać je muszę chwile poczekać przy kąpieli i niestety czasami przyznam ze przyparzyłem sobie penisa zbyt ciepłą wodą. I możliwe, że to tez wplyneło na większą wrazliwosc zołędzia.