Problem z zatokami ciąg dalszy

napisał/a: paw24 2015-08-18 21:35
Problem po przebytej ok rok temu operacji fess. Zrobiłem kontrolny tomograf ponieważ cały czas czuję lekkie zawroty głowy, ścieka mi gęsta wydzielina do gardła, w nocy kaszlę i charczy mi w gardle podczas oddychania, prawa dziurka się cały czas przytyka, boli głowa, ogólne osłabienie i potliwość. oto wyniki tk zatok: Masywne zgrubienia śluzówki w prawej zatoce szczękowej, wypełniają jej światło niemal w całości, fragmenty upowietrznione komunikują sie przez poszerzenie ujście na ścianie przyśrodkowej. Umiarkowanie pogrubiała śluzówka lewej zatoki szczękowej, przyściennie do 0,4 cm, zmiany obejmują również wytworzone ujście na ścianie przyśrodkowej, które w chwili obecnej jest niedrożne. Umiarkowanie pogrubiała śluzówka sitowia i zatok klinowych. Słabo wykształcone zatoki czołowe - powietrzne.Zachowana drożność przewodów nosowych. Proszę o radę co dalej robić
napisał/a: radek07 2015-08-19 08:18
Kiedy była robiona tomografia?
Możesz przesłać pełny wynik (zdjęcia)?
napisał/a: paw24 2015-08-19 08:57
Tomografia było robiona wczoraj.
napisał/a: radek07 2015-08-19 17:51
Możesz przesłać pełny wynik (zdjęcia)?
napisał/a: neron1 2015-09-06 00:31
Masz problem z jelitami a konkretnie z jelitem cieńkim, prawdopodobnie glista. Naprawisz jelita skończy się problem z zatokami. Jeżeli jest problem z pracą układu pokarmowego organizm wyrzuca toksyny innymi kanałami czytaj nos / zatoki.
napisał/a: gosiek_gos 2015-09-22 12:42
jelita a zatoki... jestem w szoku...