Problem z zapamiętywaniem i zrozumieniem

napisał/a: Sensariva 2014-08-29 17:02
Witam , mam prawie 19 lat i ogromny problem . Mianowicie od pewnego czasu zauważyłam , że mam bardzo słabą pamięć . Kiedyś rejestrowałam dosłownie wszystko a dziś nie pamiętam co mówił do mnie facet kilka godzin temu... Do tego pojawiły się problemy z koncentracją i tak jakby myśleniem , muszę chwile się zastanowić żeby podjąć jakąś decyzje lub na coś komuś odpowiedzieć . Chwilami chce mi się płakać że nie mogę zapamiętać prostych rzeczy tym bardziej że pracuje w sklepie i mam kontakt z ludźmi którzy nie kiedy zadają dziwne pytania , a ja musze się zastanowić co mam odpowiedzieć . Cztery lata temu miałam dość poważny upadek z konia , podczas wsiadania koń nie oczekiwanie stanął dęba i zrzucił mnie z dużą siłą za siebie (niestety nie zdążyłam dobrze usiąść i się złapać dlatego tak się stało) . Po upadku wstałam i poszlam z bólem głowy i pleców do pokoju i wtedy stała się dziwna rzecz ... nie mogłam powiedzieć ani słowa , tak jakbym zapomniała jak się mówi a kiedy już chciałam coś powiedzieć zamiast powiedziec mama mówilam jakieś poplątane litery . Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło tylko Wtedy kiedy uderzyłam się W głowe . Niestety nic z tym nie zrobiłam a żałuje bo teraz zauważam że jest coraz gorzej . Egzaminu na Prawo jazdy nie mogę zdać już 8 raz i Coraz bardziej się załamuje bo po prostu mnie to męczy . Chciałabym żeby ktos udzielił mi odpowiedzi na moje pytanie dlaczego tak się dzieje , i co może mi dolegać ? Proszę by ktoś powiedział mi gdzie mam się zgłosić jakie badania mam zrobić itp. Dodam też że głowa mnie nie boli . Bardzo proszę o pomoc mieszkanka centralnej Polski .