Problem z uzależnieniem od stilnoxu

napisał/a: bcorp 2015-03-14 11:54
Witam wszystkich na tym forum. Zacznę od początku. Jestem uzależniony od leków nasennych typu stilnox i estazolam. Wiem że z uzależnienia można wyjść przez leczenie ale kompletnie nie mam do tego sił ani czasu na leczenie w ośrodku zamkniętym jak proponował mi psychiatra. Proszę nie piszcie mi o takim sposobie wyjścia z uzależnienia. Mam pracę i chce sie po prostu wyspać a nie daje rady. Biorę 4 tabletki stilnoxu i często nawet to nie działa, estazolamów ostatnio łykałem 6. Ciągne już tak 4 lata. Po odstawieniu leków po po prostu nie śpię i wytrzymałem najdłużej 7 dni zaczęły się ataki paniki, otępienie, omamy. Czy po odstawieniu leków w końcu można to przetrzymać i zasnąć normalnie? Czy możecie napisać mi jakie są jeszcze silne leki nasenne żebym nie musiał brać takiej dawki jak stilnoxu? Imovan raczej nie wchodzi w grę bo próbowałem dobroson a to ta sama grupa kompletnie nie działa. Chcę się po prostu wysypiać żeby móc pracować. Nie mam czasu na długie leczenie, mieszkam też w małej miejscowości i jest ograniczony dostęp do lekarzy. Błagam pomóżcie