Problem z uchem

napisał/a: grzesiek04 2008-01-08 19:29
Witam. Gdy miałem około 5 lat stracilem słuch na jedno ucho w wyniku powikłań (świnka z anginą) aparat mi nie pomoże ponieważ kompletnie nic na nie nie słysze... Chcialbym sie dowiedziec czy jest szansa zebym jeszcze kiedys mogl na nie słyszec. Teraz mam 17 lat.
napisał/a: nastolatka91 2008-02-03 00:51
Wiesz Grzesiek szansa na pewno jest.Tylko musisz pytać się o to Laryngologa,do którego chodzisz.Ja w wieku 7 lat zachorowałam na ucho środkowe.Obecnie jestem po 4 operacjach i z każdą operacją pogarsza mi się słuch.Lekarze leczą mnie już wszystkimi możliwymi sposobami.W listopadzie miałam operację na perlaka,która to miała mi pomóc,miałam po niej lepiej słyszeć.Niestety tak się nie stało.Do tego często mi się uszy zatykają.Mój problem z tą chorobą będzie się ciągnął za mną do końca mojego życia :),ale ja się już tym wcale nie przejmuję.A dlaczego od razu zakładasz,że aparat ci nie pomoże?!A może właśnie pomoże?!Ja na razie u siebie tej myśli nie dopuszczam,żebym miała nosić aparat,gdyż jeszcze coś słyszę na to ucho,a poza tym mam drugie ucho zdrowe więc wcale mi to nie przeszkadza.Pozdrawiam :).
napisał/a: grzesiek04 2008-03-19 17:36
Przypuszczam ze nie pomoze bo kompletnie nic nie słysze;/ ale nie dlugo pojade na jakas konsultacje bo juz ladnych 10 lat tam nie bylem heh. zobaczymy a noz maja jakas nowa mietode leczenia :D
napisał/a: nastolatka91 2008-03-19 20:05
Na pewno mają!Uwierz medycyna ruszyła do przodu,więc na pewno coś na twoje schorzenie poradzą!Trzymaj się :).