Problem z uchem

napisał/a: darek_dg 2006-09-11 14:46
Witam.

Nazywam się Darek i mam nastepujące pytanie-problem,otóż wczoraj zatakło mi się ucho podczas czysczenia(chyba za daleko wsadziłem pałeczkę czyszcząca) i teraz nic nie słyszę.
Znajomi mówią róznie-idz przepłukaj i po kłopocie,inni mówia zaczekaj albo próbuj sam-bo płukanie może pomoc ale i trwale uszkodzic,tzn co jakis czas trzeba plukac,chodzic do lekarza...ucho może bolec.Co zrobic-moze jest jakiś domowy sposób?
Dziękuję za odpowiedź.
napisał/a: _Paula_ 2006-09-11 17:25
Witam. Niedawno miałam identyczny problem. Nie ma na co czekac ani leczyc sposobami domowymi. Naprawde. Na początku nic nie słyszysz, później jest ból nie do wytrzymania, w środku powstaje siedlisko bakterii, zapewne doszło do zadrapania, krew + woda + patyczki to nei wróży dobrze. Czym prędzej do lekarza po skierowanie do laryngologa. Albo włoży Ci antybiotyk na ok 48 godzin do ucha (ustępuje między innymi ból i bakterie nie maja wielkiego pola popisu) albo będzie płukanie, chociaz mysle ze w tym stanie nie, po wyjeciu antybiotyku napewno, to nei boli, a bardzo pomaga. Nie uszkodzi, wiec nie czekaj! Marsz do lekarza!!!