problem z siusianiem u dziewczyn

napisał/a: oliwkaaa 2007-08-04 19:24
czesc.. mam problem i prosze o pomoc... kilka miesiecy temu miałam przeziebiony pecherz... ginekolog przepisał mi tabletki po ktorych dolegliwosci z czestym siusianiem ustapiły. Niestety podczas choroby czesto popuszczałam mocz!! Teraz wszystko wrociło do normy... siusiam "normalnie" ale podczas stresujacych sytuacji... czy w miejscach gdzie jestem swiadoma ze nie ma toalety panikuje myslac ze znowu popuszcze... To jest strasznie uciazliwe !! Nie potrafie sie skupic na niczym...mysle tylko o jednym zeby czasmi nie popuscic...albo nie posiusiac sie :( !! Wmawiam sobie ze wsyztsko jest ok, i probuje sobie to jakos wytłumaczyc, że wsyztsko jest wporzadku...ale to na nic.. nie wiem do kogo sie zwrocic z tym problemem :/ czy ktos był w takiej sytuacji?? co robic??
napisał/a: aga134 2009-01-29 12:17
Ja nigdy takiego czegoś nie miałam ale myślę ,że tak działa twoja podświadomość.Nie możesz cały czas o tym myśleć bo to doprowadzi Cię do szału, nie możesz się na niczym skupić ,bo o tym cały czas myślisz.Lepiej pomyśl sobie ,że nigdy takiego czegoś nie miałaś i spróbuj się skoncentrować na innych rzeczach.A jak to nie pomoże to pij jakieś herbatki ziołowe może one pomogą.:)