Problem z sercem

napisał/a: Krisior 2014-08-04 19:28
Cześć , mam 17 lat . Trenuję piłkę nożną i nigdy nie miałem problemów z sercem . Uczęszczałem do sportowych lekarzy COMS i miałem wszystkie badania ( w tym echo serca , EKG) itp. Od poniedziałku poprzedniego tygodnia zaczęło mnie boleć serce i to regularnie , bez przerwy ( nie jest to straszny ból ,ale odczuwalny) . Od czasu do czasu mam bóle w klatce piersiowej , trudniej mi się oddycha . Szybko tracę siły i coraz bardziej czuje się znużony w domu. Na początku miałem lęki np przed śmiercią ,ale przeszło mi to kiedy naczytałem się na forach ,że to może być nerwica sercowa ,ale wtedy wszystkie lęki przestały mnie męczyć ,więc sam już nie wiem co to jest. Rodzice nie chcą mnie zabrać do lekarza , twierdza ,że to jest zwykłe przeziębienie( nie mam kaszlu ,kataru ), nigdy nie spotkałem się z czymś takim . I proszę nie mówić mi ,żebym wybrał się do lekarza bo sam dokładnie o tym wiem ,tylko to zależy w dużej mierze od rodziców. Na razie proszę o "diagnoze" co to może być
napisał/a: ~Anonymous 2014-08-05 03:28
Skąd wiesz że to serce? Wcale nie muszą to być objawy pochodzące od serca.:) Równie dobrze mogą być od kręgosłupa,refluksu.. Opisz dokładnie w którym miejscu,czy w każdej pozycji.. W Twoim wieku mogą występować niedomagania ze strony organów chociażby ze względu na dynamiczny wzrost. Nie stresuj się nie potrzebnie. :) Pozdrawiam.
napisał/a: Krisior 2014-08-05 13:34
Nie wiem czy to serce ,ale dziękuje za odpowiedź . Kiedy leże załóżmy na łóżku to nie mam np tyle bólu co na siedząco. Może jednak to nie ból? To dziwne uczucie/ból czuje cały czas.Tak jak mówiłem czuje ból w lewej klatce piersiowej ,a dokładnie mam wrażenie ,że to jest serce. Mam wrażenie jakbym się powoli przyzwyczajał do tego uczucia/bólu . Niestety ,ale mam sie czym martwić ponieważ gram już zawodowo w piłkę nożną ,a nie chce skończyć piłki w wieku 17 lat. DOdam ,że podczas meczu moje serce nie mogło wytrzymać wysiłku