problem z sercem

napisał/a: michalo212 2007-08-06 21:30
witam

w wieku 15 lat zaczołem naduzywac kofeiny a mianowicie piłem kawe , plusz active , zdrovit active ,guarane rózne energy drinki po to by polepszyc swoją koncentracje a tym sposobem wyniki w nauce i zeczywiscie skutkowało podobało mi sie to poniewaz czułem sie odjazdowo mogłem całą noc sie uczyc a potem rano spokojnie pojsc do szkoly. po roku spozywani kofeiny (okolo miesiąc temu) zacząłem czuć dziwne pieczenie za mostkiem a pozniej przekształciło sie to w takie kłucie walenie serca które coraz częściej przeszkadzało mi normalny funkcjonowaniu. Dodam jescze ze przez ten cały czas brałem magnez i witamine B compositum.

I mam pytanie czy moge jakos temu zaradzic domowym sposobem czy sa jakies leki które ustabilizują prace serca. bardzo was proszę o pomoc!!!
napisał/a: Piter1 2007-08-08 16:25
Leki są, ale na receptę.

Po prostu odstaw te kawy, plusze, zdrowity activy i inne pierdoły - to chyba najprostszy domowy sposób pozbycia się Twoich problemów z sercem. I zaoszczędzisz trochę pieniędzy

A jak odstawienie tego wszystkiego nie pomoże, to idź do lekarza.

napisal(a):skutkowało podobało mi sie to poniewaz czułem sie odjazdowo mogłem całą noc sie uczyc a potem rano spokojnie pojsc do szkoly


Ten fragment Twojej wypowiedzi jest jak wypowiedź typowego narkomana , który opowiada o początkach, o powodach...
napisał/a: kuikaa 2015-02-06 10:25
Nic nie jest ważniejsze niż konsultacja lekarska. To jest serce, które pracuje nonstop, lepiej, żeby wszystko sprawdzić. http://artmiaserca.info/przyczyny.html