Problem z psychiką po paleniu Marihuany

napisał/a: madzik15 2015-04-29 14:01
Cześć !
Mam na imię Magda i mam 15 lat.

Sama nie wiem jak zacząć...

Otóż mam problem, nie wiem czy sama ze sobą, czy ze swoją psychiką...
Zaczęło się to tak, że zapaliłam 1-szy raz i było dobrze. Śmiałam się itd. Złapałam wtedy 1 bucha.
Potem, za drugim razem znów zapaliłam. To było 21.03.15 i od tamtej pory mam schizy. Złapałam wtedy 2 buchy.
21.03.15 - Nie wiedziałam co się ze mną działo. Wielu momentów z tamtego dnia nie pamiętam. Wiem, że gdy patrzyłam na kolegę to zmieniały mu się twarze. Gdy mówiłam, słyszałam inny głos. Serce waliło mi jak szalone. Widziałam pustynię lodową. Było mi okropnie zimno. Po 2h - 2h 30min wróciłam do domu, nadal nie wiedząc co się ze mną dzieje. I poszłam spać.
22.03.15 - Wstałam w podobnym stanie. Tylko, że nie miałam juz halucynacji. Nie wiedziałam co się ze mną dzieje.
Dzisiaj jest 29.03.15 I nadal nie jestem w stanie określić co się dzieje ze mną i wokół mnie. Nie potrafię wrócić do rzeczywistości. Wszystko wokół mnie jest jakimś snem.
Od 21.03.15 mam napady lęku i paniki. Przy tych napadach mam myśli samobójcze. Nie wychodzę z domu, ponieważ boję się, że coś się stanie... Boję się również, że ktoś zauważy. Boję się ludzi. Nie chodzę do szkoły. Czasem mam tak, że nie wiem kim są osoby mnie otaczające. Mam również tak, że siedzę w towarzystwie ( w domu ) słucham o czym mówią, ale nic nie rozumiem i zapominam o czym wgl to było...

Takie życie jest strasznie męczące. Mam dość tego stanu ! Czy to kiedyś zniknie ? Wrócę do rzeczywistości ? Będę taka jak przedtem ? Ile jeszcze czasu potrzeba, żeby wszystko wróciło do normy ?

Od 21.03.15 - Nie potrafię się na niczym skoncentrować, prawie nic od tamtej pory nie pamiętam.
Dodatkowo czytałam dużo o tym w internecie... i było, że brakuje mi :
- Witaminy A
- Witaminy B
- Potasu
- Fosforu
- Magnezu
Od 3 dni biorę magnez i nic się nie zmienia -.-

Jak wrócić do rzeczywistości ?!

Pomoże ktoś ??
napisał/a: wikam2 2015-04-29 15:33
Nim dostaniesz odp. poczytaj tematy u nas na forum m.in w dziale uzależnienia.