Problem z przewodem pokarmowym

napisał/a: glabic 2011-08-05 18:04
Witam
Moje problemy z przewodem pokarmowym zaczely sie w wakacje kiedy to od nadmiernie spozywanego alkoholu zaczela bolec mnie trzustka.Od lekarza dostalem neopankreatyne i spasmoline. Po tygodniu czulem juz tylko dyskomfort.Niestety podczas nastepnej wizyty pani doktor przepisala mi ulfamid po spozyciu ktorego zaczalem odczuwac piekacy, sciskajacy bol w okolicach splotu slonecznego.Pojawia sie on w trakcie jedzenia i trwa jakies 2,3 h.Dostalem skierowanie do gastrologa i przpeisano mi lekarstwo IPP.Dodam ze jestem na wskazanej diecie ,ze wyniki krwi,kalu oraz moczu nie wykazaly zadnych dolegliwosci.Prosze o pomoc
napisał/a: glabic 2012-01-02 21:11
Podbijam bo miesiące lecą ból nie daje mi spokoju i powoli siada psychika.
witam,
Od tamtej pory wykonałem usg, ktore nic negatywnego nie wykazało.A to rezultat gastroskopii: Przełyk, linia z, wpust bez zmian.Jeziorko śluzowe mierne z domieszką żółci.Poza tym żołądek, odźwiernik, opuszka i część pozaopuszkowa XII-cy bez zmian.Test helicobacter pylori negatywny
Noi mili państwo nie wiem juz co począć 4 miesiące wodki nie pilem nie było rezulatatu.Teraz chociaz troche radosci mialem bo w sylwestra sie napilem, nie zauwazylem zwiazku przyczynowo skutkowego. W miedzy czasie stosowalem digestonik, iberogast lecz bez skutku.
Na załączanym obrazku ukazałem gdzie najcześciej objawia sie ból, moze komus cos sie skojarzy,dzieki za pomoc z gory
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e162d705155334ea.html