problem z pamiecia, koncentracja...

napisał/a: madziek75 2014-01-22 20:54
Witam Panstwa,
zwracam sie z prosba o pomoc gdyz od dluzszego czasu borykam sie z problemami komplikujacymi mi codzienne zycie.
Mniej wiecej od dwoch lat mam problemy z pamiecia, a dokladniej z imionami. Wydawalo mi sie to blahe, ale staje sie coraz powazniejsze. Zdarzaja mi sie dni w ktorych ani razu nie uzyje poprawnie zadnego imienia. Myle imiona damskie z meskimi, blednie zwracam sie do najblizszych przyjaciol oraz przelozonych. Nie da sie tego nie zauwazyc, non stop ktos mnie upomina i zwraca mi uwage. Poza tym myle miesiace, dni tygodnia itp. Mam rowniez problem z przysfajaniem wiedzy - czasami czytam cos i nic nie zapamietuje, a takze z koncentracja i skupieniem sie na jednej czynnosci, nawet na zwyklym zjedzeniu sniadania, znajomi zartuja ze mam ADHD. Kolejnym niepokojacym faktem jest moje czeste potykanie sie, przewracanie. Nie wiem czy to wszystko laczy sie ze soba, ale coraz trudniej mi normalnie funkcjonowac. Dodam ze ok 1,5 roku temu zdiagnozowano u mnie torbiel w przegrodzie przezroczystej, lekarz twierdzi ze jest niegrozny i nie rozwija sie.
Uprzejmie prosze o rady gdyz te wsztskie rzeczy komplikuja mi kazdy dzien.