Problem z oddechem

napisał/a: Maszka776 2015-08-20 15:03
Witam, mam 37 lat , od okolo 25 lat miewam czasem dziwne "ataki" przy zmeczeniu, lub np jak sie wystrasze w momencie moje serce zaczyna bic 5 cio krotnie szybciej zaczyna mnie dusic w klatce piersiowej, te dusznosci sklaniaja sie ku gorze czyli cisnie w gardle , jest mi slabo , goraco, klatka piersiowa cala skacze, a cisnienie tak spada ze czasem jest nie do odczytania.Taki atak czasem trwa 2min czasem 20 min ale atedy juz udawalam sie na pogotowie gdzie nic nie zdiagnozowano , a raz lekarz mi powiedzial ze wedlug medycznego punktu widzenia powinnam nie zyc:)) prawie brak cisnienia a serce bije jak szalone:) Jak nagle nadchodzi ten atak tak tez nagle zanika i moge oddychac swobodnoe ale jestem tak zmeczona jakbym przebiegla 50 km:((( zdecydowanie wole chlod i lepiej mi sie oddycha, pozycja lezaca na wznak niekiefy jakby blokowala mi oddech , lepiej oddycha mi sie lezac na brzuchu, a i te ataki przechodza jak wezme kilka glebokich oddechow, tak jaby cos tam sie nagle dotlenilo. Meczy mnie to bo lapie czasem w roznych sytuacjach:((( moze ktos z Was ma cos takiego i wie co to? Jakie badania zrobic? Jakie leki? Bede wdzieczna, moze lekarz moze to zdiagnozowac. Dodam jeszcze ze od 2 lat mam problem z oddychaniem czesto bardzo przy stresie , przy szybkim tempie zycia, lapie powietrze i ciezko oddycham , oddechy sa plytkie , a ostatnie 3 miesiace ( nie mialam tak nigdy) bardzo poce sie przy wysilku... Bede wdzieczna za kazda porade i odpowiedz, pozdrawiam