Problem z nosem

napisał/a: alan1993 2015-12-28 18:33
Witam od kilku miesięcy mam problem z górnymi drogami oddechowymi, na samym początku mojej przygody posiadałem lekki katar który spływam mi po ściance gardła, przez kilka miesięcy nic sobie z tego nie robiłem bo mogłem normalnie oddychać przez nos, lecz po jakimś czasie stało się to meczące. Udałem się do apteki i pani poleciła mi płukankę do nosa i zatok fixsin i na początku stosowania jeśli stosowałem regularnie (przynajmniej raz dziennie) wszystko było oki. Lecz po kilku tygodniach doszło do takiego staniu że niestety nos się zatkał, płukanki nie mogłem stosować bo nos był większość dnia zatkany, wiec kolejny raz udałem się do apteki pani po kilku pytaniach podała mi pastylki Allegra które i tak nie wiele zdziałały wiec znów wróciłem do apteki i pani mi dała inne tabletki które miały rozrzedzić wydzielinę z nosa i miała ona swobodnie wypłynąć z nosa ale niestety nie tym razem wiec przy kolejne wizycie dostałem krople przetestowałem kilkanaście rodzai i najskuteczniejsze był sulfarinol no ale zgodnie z ulotką po 5 dniach krople trzeba było odstawić i dolegliwości wróciły wiec znów dostałem tabletki i krople do nosa sinulan forte które tak naprawdę nic nie zdziałały a krople podrażniały tylko moją śluzówkę. od 3 tyg. stosuję sulfarinol bo tylko on mi pomaga minimum 4 razy dziennie krople zapuszczam by odetkać nos, wydzielina z nosa jest przezroczysta i gęsta jak budyń/kisiel po kroplach nos się trochę oczyszcza ale nadal czuję że jeszcze sporo jest w zalotkach. Niestety nie wiem co mogę dalej stosować może jest coś na rynku lepszego/skutecznego bo niestety nie przesypiam całej nocy w połowie snu zatkany nos mnie budzi by zapuścić krople ;/ dostałem skierowanie na RTG zatok czekam na wizytę niestety to jeszcze się trochę zejdzie a ja już nie mam siły dalej się tak męczyć ;/
napisał/a: radek07 2016-02-24 11:46
Czy problem się rozwiązał?