Problem z napletkiem?

napisał/a: Pomocy_prosze 2007-08-22 05:54
Witam

Zaczne historie od tego, ze jakies 4 lata temu jeszcze mialem stulejke. Niestety strach przed pojsciem do urologa sprawil, ze sam sie jej pozbylem. W tej chwili mam 18 lat i wszystko bylo ok - do dzis.
Pare godzin po bardzo konkretnym orgazmie (przepraszam, za takie opisy, ale nie wiem, moze to ma jakies znaczenie) udalem sie do lazienki w celu oddania moczu. Wtedy odkrylem cos conajmniej dziwnego.
Caly zoladz jak gdyby spuchl, ale bardziej sama skora. Nie wiem nawet jak to opisac.
Napletek moge zdjac i owszem, ale po zdjeciu jego skory jest po prostu od groma nad zoladziem.
Nie wiem czy to mozliwe, zeby znowu sie zrastala?!
Wczesniej nie zauwazylem nic niepokojacego, dopiero dzis w nocy.

Bardzo prosze o pomoc, jesli bedzie trzeba zrobie zdjecia bylebyscie mi tylko doradzili.

P.S.

Prosilbym o mozliwie fachowa pomoc, a nie sugerowanie sie tym tylko co napisalem ("to na pewno przez stulejke") albo odsylanie od razu do urologa.
napisał/a: Peter 2007-08-22 14:46
Po takim "ostrym' seksie doszło do otarcia i normalne, że jest obrzęk. I sprzyja temu (tak przypuszczam) częściowa stulejka. Być może problem przejdzie i ma większy wpływ to otarcie, niż sama stulejka. Ale to oczywiście tylko domysły. Obrzęk może zmniejszyć zimny okład. Natomiast usunięcie w całości problemu należy do lekarza (niestety).
napisał/a: Pomocy_prosze 2007-08-23 06:22
Witam

Mija kolejny dzien a tu wciaz to samo.

Czuje sie po prostu jak zaraz po wytrysku, pracie przy dotykaniu mnie boli, wyglada i sprawia uczucie jakbym zastosowal na nim jakies znieczulenie, skora zgrubiala, spuchla i jesli reaguje na dotyk to dziwnym rodzajem bolu.

Nie wiem co sie dzieje...
napisał/a: Iwonkaaaaaa 2007-08-30 19:10
Gdybym była twoją dziewczyną natychmiast zaprowadziłabym cię do urologa:D TO żaden wstyd a przy okazji zastosuje ewentualną terapię farmakologiczną i wystawi diagnoze :D lepiej udaj się do lekarza bo taki dłużej trwający stan może zamienić się w coś gorszego a nawet jeśli nie to , to sam dyskomfort jest pewnie irytujący.
Pozdrawiam i licze że ci przejdzie:)