PROBLEM Z NADZERKA

napisał/a: stokrotka251 2009-12-11 12:01
Hej! Od jakichs 9 miesięcy mam nadżerke. Nic z nią nie robiłam ze względu na ciąze. Po urodzeniu dziecka lekarz zaproponowal mi wypalanie albo zamrazanie, ale wczesniej zapisal mi globulki dopochwowe polseptol. Po skonczeniu globulek wybralam sie do poradni na kontrole i na umowienie sie na zamrazanie nadzerki prywatnie. Jednak lekarza nie bylo, i poszlam do innego. Ten mnie zbadal i powiedzial ze nadzerka jest naprawde duza i wyslal na koloskopie (czy jakos tak). Z tego co zdarzylam wyczytac co mi lekarz przeprowadzajacy to badanie napisal w karcie wyszlo ze mam : duza nadzerke, jakis stan zapalny i miejscowo nadzerka jest polipowata. Natomiast z cytologii wyszlo II, i gin powiedzial ze dlatego II ze wzgledu na ten stan zapalny i przepisal mi : Azimycin 1 tabletke przez 3 dni doustnie i 10 globulek dopochwowych Gynalgin. Chcialabym sie zapytac czy miala ktoras z was leczona nadzerke tymi tabletkami, i czy pomoglo??? Z gory dziekuje bardzo za odpowiedz.
napisał/a: mary2 2009-12-14 18:34
Używałam gynalgin lekarzkazałmi go zakłada ok 10dniprzed planowaną cytologia.Nie wiem czy cokolwiek pomógł boi tak skończyło się na przypalance.Chodziłam z nadżerkabardzo bardzo długo.
Jeżeli zdecydujesz się na usuwanie jej jakąkolwiek metodą zapytaj lekarza jak to się ma do ewentualnych ciąży chodzi o poród