Problem z moczem nie do życia..

napisał/a: Johno 2015-05-23 17:50
Witam Serdecznie,
Chciałbym prosić was o pomoc, otóż od około 8 miesięcy mam problem z (nie wiem z czym) otóż co jakiś czas w pewnym momencie chce mi się sikać tak bardzo że mało kiedy mi się nie popuści, następuje to bardzo nagle czasami uda mi się poskakać, rozchodzić to i przejdzie na pewien czas. Oddaje mocz bardzo często pewnie około 10-12 razy dziennie i 2-3 razy w nocy. Dziwne jest to ze gdy już kończę oddawać mocz czuje jak by ból na dole brzucha tuż nad genitaliami. To nie pozwala mi nigdzie wyjść bo zaraz muszę szukać toalety :( . Byłem u lekarza rodzinnego który zrobił mi badania na mocz i nic w nich nie wyszło dał mi skierowanie do urologa na wizycie miałem robione USG ( gdzie lekarz powiedział ze nerki czyściutkie ) zrobił mi też posiew moczu który również wyszedł prawidłowy, przepisał mi tylko taki lek "Uroflow" miałem go brać przez miesiąc po 1 tabletce i miało pomóc. Miało bo jest wydaje mi się trochę gorzej niż było :(. miałem jedna sytuacje gdzie nie zdążyłem dolecieć do toalety w pracy i wiadomo co się stało :| proszę pomóżcie mi co to może być co mogę zrobić dalej :(