problem z miesiączką

napisał/a: lusi1 2006-09-16 17:42
Witam
mam problem spoznia mi sie miesiaczka juz 4 dzien zazwyczaj opoznia sie o 2dni ,kochalam sie ze swoim partnerem w 24 dniu cyklu teoretycznie byly o dni nieplodne byl to tez stosunek praerywany wiem,ze to zadna metoda antykoncepcyjna wiec zrobilam test,ktory wyszedl negatywnie i tak naprawde nie wiem co robic ,co moze byc przyczyna tak duzego spozniania miesiaczki i czy powinnam sie martwic?? dodam jeszce ze mam 23 lata
napisał/a: plb1985 2006-09-17 03:50
może to ze stresu? i lepiej nie martwić się za wcześnie
napisał/a: wiola201 2006-09-17 13:36
witam!od 2 miesiecy nie mam miesiączki,zrobilam test i wyszlo ze jestem w ciazy,ale mój bład bo moglam zrobic rano a robilam o 23.00 wieczorem czy jest szansa ze wyszedl zle czy naprawde jestem w ciazy,choć nie mam objawów w ogole,i to jest dziwne,prosze o odpowiedz
napisał/a: plb1985 2006-09-17 23:39
możesz powtórzyć test, żeby się upewnić... z tego co wiem, rano jest jeszcze większe prawdopodobieństwo wykazania ciąży...
możesz też udać do ginekologa,aby rozwiać wątpliwości

a poza tym:
napisal(a):Domowe testy ciążowe nie są 100% dokładne. Pozytywny wynik testu mimo, że kobieta nie jest w ciąży, jest możliwy w przypadku:
przyjmowania leków przeciwdepresyjnych
okresu okołomenopauzalnego
chorób nerek
nadczynności tarczycy
usunięcia operacyjnego jajnika

oraz
napisal(a):Jeśli wynik jest pozytywny kobieta najprawdopodobniej jest w ciąży i powinna udać się do lekarza ginekologa. Jeśli wynik jest negatywny, a od zatrzymania miesiączki minęło mniej niż 6 tygodni, należy powtórzyć test po 1-2 tygodniach. Jeśli wynik nadal jest negatywny kobieta prawdopodobnie nie jest w ciąży, istnieje bowiem wiele przyczyn opóźnienia miesiączki do których należą:
zaburzenia produkcji hormonów,
anemia,
anoreksja,
niewydolność nerek,
niektóre choroby krwi,
schorzenia wątroby.
napisał/a: Anka277 2007-07-30 12:15
Witam Moja miesiaczka trwa przewaznie 7 dni ale od jakis 2 miesiecy pojawia sie dwa razy w miesiacu. Jedno krwawienie mam np.13 i trwa 7 dni poczym pojawia sie nastepne 28 czerwca. Cos jest nie tak. prosze o pomoc???
napisał/a: efcia_92 2013-05-24 15:42
Witam, mam problem, 10 maja mialam miesiaczke, trwała do 18 maja a wczoraj (24 maj) dostałam znowu, tydzień przerwy i tak juz 3 raz... niewiem co to moze byc:( prosze o pomoc
napisał/a: mysia7 2013-07-12 14:18
Czy subkliniczna niedoczynność tarczycy która odkryłam teraz może być powodem ze mam nieregularne cykle praktycznie od zawsze od jakich 32 do 38 dni?