Problem z koncentracją oraz myleniem słów.

napisał/a: Mors 2012-07-24 22:00
Witam mam 17 lat i mam pewien problem.
Od niedawno mam problem który mi dość mocno przeszkadza mianowicie chodzi o mylenie słów. Podczas rozmowy z kimś zamiast "kleszcz" potrafię powiedzieć "kret" i tak dalej. Nie wiem co z tym zrobić. Czy jest taka konieczność aby robić badania EEG?
napisał/a: Lukasz2089 2012-07-26 16:51
witam,
Mam podobne objawy ; poważne problemy z pamięcią, koncentracją, spowolnione myślenie. Jakie badania przeprowadzić?
Póki co ustaliłem, że konieczne będzie badanie B12 i ferrytyny. Czy B6 również sprawdzić? Proszę podzielić się wiedzą :D !
napisał/a: Mari_anna 2012-10-03 13:51
Mors, Lukasz2089 wynikiem Waszych problemów z koncentracją może być rzeczywiście brak witamin, głównie z grupy B, a także żelaza. O ile nie jest to przyczyną poważnych problemów zdrowotnych, które należałoby skonsultować z lekarzem, to dobrym rozwiązaniem jest stosowanie preparatów zawierających zestaw witamin i mikroelementów, np. Geriavit Pharmaton. Można go zamówić nawet przez Internet. Jeśli to nie pomoże, warto umówić się na wizytę do przychodni.
napisał/a: gosiac2 2014-05-15 23:54
polecam wizyte u neuropsychologa, moja wypowiedz jest umieszcona rowniez na innym poscie o zapominaniu slow, pozdrawiam,
neuropsycholog M.
napisał/a: gosiac2 2014-05-15 23:56
polecam wizyte u neuropsychologa, moja wypowiedz jest umieszcona rowniez na innym poscie o zapominaniu slow, pozdrawiam,
neuropsycholog M.