Problem z erekcja

napisał/a: adam1213 2014-11-30 13:28
Witam, mam 20 lat i mam problemy z erekcja.
Problem zauważyłem gdy dziewczyna powiedziała mi że przez palenie
papierosów moge cierpieć na impotencje ( wtedy paliłem) po jakimś
czasie zauważyłem problemy.
Rzuciłem palenie, paliłem 1.5 roku jednak nic nie pomogło - myślałem
że to jest przyczyna.

Żyje w ciągłym stresie ponieważ przez wakacje pracowałem "na
czarno" i do dziś nie otrzymałem zapłaty za ta prace, a ten
pracodawca co weekend mówi mi ze dostane zaległa wypłate.

Obstawiam teraz ze to stres.
Problemy to brak popędu sexualnego, nie widze potrzeby zaspokojenia.
Bardzo trudno sie podniecam, gdy sie podniece mam nie pełna erekcje i
szybko mija prosze o pomoc. Gdy ktoś mówi o sexie głupio sie czuje.

Udać sie do urologa wczesniej czy do sexuologa ?
Jeśli do urologa to jak załatwić skierowanie, iśc do lekarza rodzinnego i powiedzieć mu co mi dolega ?

Dodatkowo pytanie odnośnie cen u Pani, jaki jest koszt wizyty ?
karamba123
napisał/a: karamba123 2014-12-02 21:24
no dziwne że w Twoim wieku masz takie problemy ale może faktycznie tak jak piszesz jest to spowodowane stresem. A że palenie rzucileś to Ci sie ceni. Możesz spróbować iść do urologa ale ja ze swojej strony mogę polecić Ci permen king, ja brałem bo tez miałem problemy ze startem ale u mnie to chyba ze wzgledu na wiek. Poczytaj trochę ale wydaje mi się że Ty też możesz spróbwać suplementacji bo to jest na składnikach naturalnych więc czemu nie ma. U mnie zadziałało może i Tobie pomoże.
napisał/a: janka223 2015-01-14 22:16
Teraz to nawet w młodym wieku mają problemy z potencją. Stres ma różne skutki, niestety ten problem dla facetów jest dodatkowo stresujący. Ja się nie spodziewałem, że będę miał w wieku 40 lat problemy, a jednak mnie też dopadło. Ten preparat co podajesz ma dość dobre działanie. Może nie działa w godzinę, ale powrót do formy wymaga samodyscypliny, więc też bym go polecił, jeśli zależy Ci na długim efekcie i pozbyciu się problemu.