Problem z czerwoną skórą

napisał/a: bruk 2017-02-22 15:50
Witam, mam 27 lat.
Mam problem z czerowną i "palącą" skórą na twarzy. Każdego dnia, gdy wracam z pracy(w zimie pracuje w niskich temp.) Po chwili twarz jest cała czerwona i gorąca - uczucie jakby sie paliła. Problem w tym, ze nawet gdy twarz jest chłodna to cały czas jest czerwona tylko tak delikatnie , w kazdym razie jest to widoczne, wygląda to mnie jwiecej tak , jakbym nosił okulary(opalał sie w nich)
Podczas wysilku fizycznego(gram w pilke) tez jest to czasem nie do zniesienia bo tez czuje jakbym sie mial zapalic i jestem przesadnie czerwony. Nie jest to naturalne. Taki stan rzeczy dzieje sie conajmniej od roku.
Kilka lat temu mialem wykonane 2 zabiegi laserem na blizny potrądzikowe(tradzik w zasadzie wyleczylem dopiero pozniej, wiem dziwne , ale wczensiej myslalem ze jest juz wyleczony) Mam wrazenie ze podczas tych zabiegow cos sie ze skórą stało nie dobrego, lecz skutki wyszly dopiero teraz.
Co się mogło stac,ze skóra tak ostro reaguje? Czy są jakies badania, ktore pokazały by w jakim stanie jest skóra?
Jest to bardzo uciązliwe, bo wygląda to nieciekawie i w zasadzie to wstyd wychodzic do ludzi.
JEsli ktos cos wie na ten temat , to prosze o porade.