Problem w Jamie ustnej - czy Laryngolog pomoże ?

napisał/a: Nahrai 2010-01-06 20:55
Witam
Może to nie jest jakiś wielki problem(mam taką nadzieje), ale nie daje mi to spokoju. Otóż w dolnym części jamy ustnej, w okolicach języka mam jakiś "guzek". Znajduje się tam od dość dawna, ale wcześniej myślałem że to po prostu jakieś miejscowe zapalenie czy coś i zniknie, ale ten guzek nie boli mnie, wydaje się dość twardy, jego że tak powiem "smak"(mogę do dotknąć czubkiem języka) różni się od reszty jamy ustnej, do tego wydaje mi się że w ostatnim czasie się powiększył(ale tego już nie jestem pewien, może być to subiektywna opinia). Chciałem zgłosić się do lekarza na konsultacje/badanie, tylko nie bardzo wiem do jakiego lekarza. Może jestem przewrażliwiony, ale naprawdę nie daje mi to spokoju.
Pozdrawiam
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-01-06 22:00
Możesz dać foto, bo nie bardzo łapie jego umiejscowienie.
napisał/a: Nahrai 2010-01-06 22:45
http://img694.imageshack.us/img694/5615/podnie.jpg

Gdzieś w tych okolicach, z fotki oczywiście nic nie zobaczysz bo jakość tragiczna. Szczerze to próbowałem oglądać tamte okolice, ale nic nie zauważyłem, mimo że czuje ten guzek.... Ogólnie to czy Laryngolog zajmuje się problemami w jamie ustnej czy to może tylko Stomatolog ? A może z takimi problemami to dermatolog ?
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-01-07 20:25
Laryngolog.