Problem w grze wstępnej i zbyt długi stosunek.

napisał/a: Grzech852 2014-03-01 13:12
Witam.
Przejdę od razu do opisu problemu.
Więc z moich obserwacji wynika,że podczas gry wstępnej,chociażby zwykłego całowania potrafię Kilka razy mieć coś w stylu wytrysku.Nawet czasem go nie zauważam od razu a dopiero po chwili gdy czuję mokro w spodniach.
Jest to uciążliwy problem ponieważ w odpowiednim momencie trzeba sie postarać o twardy narząd.w pierwszych próbach odbycia stosunku po takich objawach o sexie nie było mowy jednak z czasem sytuacja się poprawiła i nawet po takiej grze wstępnej można kontynuować zabawę.
Główny problem jednak w tym że bez względu na rodzaj interekcji doprowadzenie mnie do orgazmu może trwać nawet 2h.
Podczas masturbacji takich problemów nie ma ponieważ jest to zwyczajowe kilka,kilkanaście minut.
Czynniki psychologiczne raczej bym odrzucił znamy się z dziewczyną już długo,ona jest wyrozumiała a ja wiem że sprawiam jej przyjemność.
Proszę o radę w tej sprawie.Jakieś wskazówki jak pozbyć się problemu w grze wstępnej i jak sprawić by długość stosunku była normalna.
napisał/a: ~Anonymous 2014-03-03 22:32
Grzech852 napisal(a):
Główny problem jednak w tym że bez względu na rodzaj interekcji doprowadzenie mnie do orgazmu może trwać nawet 2h.
Podczas masturbacji takich problemów nie ma ponieważ jest to zwyczajowe kilka,kilkanaście minut.
\
Wiesz podczas masturbacji doskonale sami wiemy w jaki sposób i skutecznie możemy sprawić sobie przyjemność bo kto jak nie my sami znamy swoje ciala najlepiej;) ,dlatego porozmawiaj z dziewczyna w jaki sposób powinna Cie dotykać i piescic bys osiagnal pożądany i zadawalający efekt.