Problem podczas stosunku!!

napisał/a: budrys1899 2015-02-12 14:31
Witam, Mam poważny problem, mam 20 lat, dawniej miałem opory, wstyd przed kobietami, a miałem duże potrzeby i długo tylko się masturbowałem i doszło do tego, że jedynie masturbacja sprawia mi przyjemność - gdy dochodzi do stosunku opada mi członek, nie czuje przyjemności podczas seksu, po prostu mnie to nie podnieca. Nagość kobiety, fizyczność - tak. Moje pytanie brzmi : Czy jeżeli przestanę na dłuższy okres czasu się masturbować, to czy to pomoże?
napisał/a: ~Anonymous 2015-02-20 16:30
No najlepiej masturbacje zaprzestac na dluzszy okres czasu z czasem problem powinien zanikac i najlepiej poki co aby porozmawiac z partnerka i powiedziec jej co Ci najbardziej sprawia przyjemnosc i pokazac takze jej w jaki sposob powinna Cie dotykac aby sprawialo Ci to przyjemnosc taka jaka potrzebujesz.
napisał/a: andrzejparko 2015-03-11 09:52
Dokładanie tak, jest, jak powiedziałaś. Problem powinien po jakimś czasie przejść. Jesteś młodym człowiekiem, dlatego na razie poprzestałbym na tym. Jeżeli problem by się powtarzał, można skonsultować się z lekarzem. Jeden z moich bliskich przyjaciół tak miał, że lekarz z euro kliniki w siemianowicach ustalił, że przyczyną słabej erekcji jest cukrzyca. Tak więc przypadki są różne. Moim zdaniem warto na razie porozmawiać z partnerką, ewentualnie iść do psychologa – on pomaga ogarnąć takie tematy. I kolejna rzecz – nie ma co się wstydzić i udawać, że problemów nie ma.
napisał/a: robellcik 2015-03-30 07:34
to jest blokada psychiczna, nie ma co sie stresować.powinno się zacząć stosować weili, zobaczysz, że członek staje jak trzeba i pewnośc siebie wróci i wszystko będzie ok