Problem podczas stosunku

napisał/a: Liska 2015-12-22 01:09
Witajcie, mam kłopot. Mój chłopak ma penisa o długości ok. 25cm i jest bardzo szeroki. Boli mnie podczas stosunku, starał się wsunąć całego, ale nawet tak nie da rady - nie da się i już ;x , po współżyciu mam mnóstwo obtarć i lekko piecze, jednak przechodzi, ustne też się staram, ale jestem w stanie mu wziąć tyko czubek :/. Nie miałam wcześniej takiego kłopotu, ale czy jest jakiś sposób by to poprawić? Nie chcę z niego rezygnować z takiego powodu, bo po za tym jestem szczęśliwa. Pozdrawiam.
napisał/a: olakkk 2015-12-22 10:08
raczej nie ma na to innej rady jak zmienic partnera. Nie ma zlotego srodka na powiekszenie Twoich czesci intymnych i buzi.
napisał/a: jan.k 2016-02-11 08:29
Nie wierzę tuta,że ma takiego dużego/.... Czy aby tutaj nie przesadzasz trochę z jego wielkością? Poza tym problem może być w Twoim podnieceniu.Jeśli kobieta jest podniecona to jej pochwa ma bardoz duże właściwości rozciągające się oraz moze osiągnąć większą wielkość. Może warto byłoby wspomóc się suplementami? Dla kobiet polecanym środkiem jest LIbido therapy.
napisał/a: salette 2016-02-11 11:59
Ktoś robi trololo:)
Ale rada jest jedna: trening czyni mistrza.
napisał/a: salette 2016-02-11 11:59
druga opcja więcej wazeliny
napisał/a: markietanka 2016-02-12 08:48
Mi sie wydaje jednak,ze dziewczyna prawdę pisze ale w jej oczach on jest taki duży. W rzeczywisstości jest to pewnie 17-18 cm czyli nieco powyżej standardowego rozmiaru^^
Równiez polecam libido therapy. Ze wszystkich środków nawilżających pochwę oraz powodujących wiekszą ochotę na seks ten jest najlepszy. Zerknij sobie:
intymnosc.pl/libido-therapy-libido-p-1643.html - na stronie poczytasz sobie o jego działaniu.