[problem] Pocenie sie rąk

napisał/a: hx 2007-01-02 16:28
witam

mam 17 lat. Chciałem się zapytać co jest przyczyna tego, że mam prawie zawsze spocone ręce a czasami nawet zimne i spocone, jest to troche krępujące gdy spotykam się z dziewczyna bądź używam rzeczy, które uzywają także inni, prosiłbym bym o pomoc która pomoże rozwikłać mój problem.

z gory dziekuje i pozdrawiam :)
napisał/a: Peter 2007-01-02 18:29
Z dużą pewnością ma to charakter emocjonalny. Z czasem wyrośniesz.
napisał/a: hx 2007-01-02 19:07
ciekawe ile :) ale bardzo dziekuje :)
napisał/a: adam65 2007-02-04 15:27
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania
napisał/a: satyna81 2007-04-04 17:39
Mnie pociły sie bardzo dłonie w okresie dojrzewania natomiast wziął się za mnie endokrynolog i okazało się że mam wole obojętne.Zaburzenia funkcjonowania tarczycy.Radze się tam udać.To że dłonie są zimne może oznaczać że masz kłopoty z krążeniem.
napisał/a: aga21091 2007-10-05 19:12
bardzo pocą mi się ręce. Mam 11 lat. Co to może być