problem orientacji

napisał/a: sodrummatic 2015-02-14 00:48
Witam. Mam 26 lat i zawsze pociagaly mnie kobiety. Byłem w kilku związkach z czego ostatni miał prawie dwa lata. Teraz kiedy znowu jestem singlem myślę o tym żeby spróbować z mężczyzną. Nie mówię o związku a jedynie o zbliżeniu. Mam jedno drobne doświadczenie gdzie doszło tylko do seksu oralnego.
Widząc mężczyzn na mieście nie odczuwam niczego specjalnego, a widząc kobiety pociągają mnie. Masturbujac się oglądam filmy zarówno hetero i homoseksualne. Zależnie od ochoty. Jednak zawsze kiedy skończę się masturbowac przechodzi mi ochota na przygodę z mężczyzną.

Moje pytanie brzmi. Czy jest to poprostu moja zachcianka? Czy możliwe że jestem homoseksualnych albo bi?
napisał/a: klinacz 2015-02-14 12:51
Orientacja seksualna opiera się raczej na pociągu seksualnym, niż uczuciach i miłości, chociaż to jest bardziej skomplikowane.
Ponieważ miłością możemy obdarzać wszystko i wszystkich, a pociąg seksualny odczuwamy do określonych płci.
Jeżeli podniecają Cię również kobiety to by oznaczało, że jesteś biseksualny.
Zobacz np. Skalę Kinseya (http://pl.wikipedia.org/wiki/Skala_Kinseya).
napisał/a: Konstans 2015-02-14 13:12
sodrummatic napisal(a):Witam. Mam 26 lat i zawsze pociagaly mnie kobiety. Byłem w kilku związkach z czego ostatni miał prawie dwa lata. Teraz kiedy znowu jestem singlem myślę o tym żeby spróbować z mężczyzną. Nie mówię o związku a jedynie o zbliżeniu. Mam jedno drobne doświadczenie gdzie doszło tylko do seksu oralnego.
Widząc mężczyzn na mieście nie odczuwam niczego specjalnego, a widząc kobiety pociągają mnie. Masturbujac się oglądam filmy zarówno hetero i homoseksualne. Zależnie od ochoty. Jednak zawsze kiedy skończę się masturbowac przechodzi mi ochota na przygodę z mężczyzną.

Moje pytanie brzmi. Czy jest to poprostu moja zachcianka? Czy możliwe że jestem homoseksualnych albo bi?


Jak dla mnie przejawiasz fantazje, ciekawość i chęć poznania wachlarza innych doznan.
Nie podejrzewałabym Cie o homoseksualizm ale bycie bi musisz zdiagnozować sam.
Wielu jest ludzi, którzy choć są zdeklarowanymi hetero - w fantazjach i tylko na tym podłożu - projektują scenki z udziałem swojej płci. Czy to tylko ciekawość? czy pragnienie wzięcia w tym udziału realnie? różnie to bywa.

Przejawiasz jednak silną chęć do drugiej opcji .... Zresztą jakieś doświadczenie na tym polu już masz.
Pytanie jak bardzo Ci sie podobało to, co robiłeś? Widać bardzo, skoro wciąz myślisz o powtórce.