Prezerwatywa+stosunek przerywany+dni plodne

napisał/a: Dariuss 2015-10-15 21:57
Hej, mam pytanie ponieważ mojej dziewczynie już 7 dzień spóźnia się okres, miała go dostać w czwartek tj. 8.10 ( z reguły nie ma tych okresów jakoś bardzo regularnych zazwyczaj jest to +-2 dni chociaż w sierpniu okres opóźnił się o 6 dni) więc chciał bym się dowiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo, że jest w ciąży skoro używamy prezerwatyw "durex extra safe" (zakładanych oczywiście przed wprowadzeniem członka do pochwy) plus do tego stosujemy stosunek przerywany ( na kilkanaście sekund przed wytryskiem wychodzę z niej i dochodzę poprzez stymulację ręczną, za prawie każdym razem z wyjątkiem jednego kiedy doszedłem partnerce na piersi dochodziłem w prezerwatywie) po za tym po każdym stosunku idę się wysikać i umyć aby pozbyć się resztek nasienia i uniknąć wyżej wymienionej sytuacji. Prezerwatywy również nie pękły nie spadły i nie zsunęły się, nie były też raczej dziurawe(sprawdzam je kilka razy, najpierw czy w opakowaniu jest powietrze a potem jeszcze kilka razy podczas stosunku czy aby na pewno wszystko z nimi w porządku) no ale niestety stosunki odbyły się prawdopodobnie w okresie dni płodnych jakieś 2 tygodnie przed przewidywana miesiączką czyli pomiędzy 23.09 a 27.09 chociaż jakoś na tydzień przed pierwszym stosunkiem moja luba się rozchorowała i leżała z prawie 38 stopniową gorączką zażywając jakieś theraflu i rutinoscorbin co chyba tez może przesunąć okres o kilka dni, po przyjeździe jeszcze przed stosunkiem uskarżała się na lekkie bule podbrzusza a jej śluz miał kwaśny smak(i nie wiem czy to dobrze czy źle, bo z tego co było na lekcji biologi kwaśny śluz oznacza dni niepłodne ??)i jak nigdy po pieszczotach oralnych moje usta zaczęły wysychać :/ . Do stosunków nie dochodzi też zbyt często (mieszkamy oddaleni od siebie o ponad 450 km) czasem jest to raz w miesiącu czasem rzadziej, tylko własnie w tym okresie pomiędzy 23.09 a 27.09 do zbliżeń doszło 5-6 razy.
Proszę więc o szybka odpowiedź może ona nas trochę uspokoi i pozwoli na spokojną noc, bo ostatnie kilka dni przesiedzieliśmy jak na szpilkach oczekując na ten okres :( jeszcze jutro moja dziewczyna zrobi test i pewnie wszystko się wyjaśni ale mimo to chciał bym usłyszeć tez wasza opinię. Z góry dzięki :)
napisał/a: Andriel1 2015-10-26 15:28
Jeśli prezerwatywy to dla was za mało stosujcie dodatkowe zabezpieczenie. bardzo dobry jest żel plemnikobójczy contragel.współżyjcie też tylko w dni niepłodne, będziecie spokojniesi. bez problemu dziewczyna może je sobie wyznaczyć afrodytą. to tester na ślinę.
napisał/a: wikam2 2015-10-29 22:20
Zakładam,że okres już jest? :)