Preejakulat u ujściu pochwy - ryzyko ciąży?

napisał/a: nameo_p 2014-05-27 15:51
Cześć,
Na wstępie zaznaczę że chodzi o moją dziewczynę. Dużo czytałem na forach na ten temat, jednak wariuje już, i zdecydowałem sam napisać, liczę na Waszą pomoc, osób które mają wiedzę w tej dziedzinie.
Tak więc - nie współżyliśmy bezpośrednio, a "jedynie" ocieraliśmy się naszymi narządami, robiliśmy to nie jednokrotnie, w ten sposób doprowadzaliśmy się do orgazmu, teraz moja dziewczyna oczekuje na okres, ja w takiej chwili (polak mądry po szkodzie) dosłownie wariuje, może mam obsesję, bo po prostu jesteśmy jeszcze zbyt młodzi na dziecko, i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji w tej chwili. Piersi nieco Jej urosły, ostatnio też lekko chyba przytyła (co ważne - odstawiła tabletki anty około miesiąc temu). Tak więc pytanie - czy od pocierania penisem warg sromowych, ujścia pochwy, może pojawić się ciąża? Nie było nigdy bezpośredniego wytrysku w tamtych okolicach, jedynie chodzi o preejakulat.. czy z połączeniem śluzu mojej partnerki przypadkiem nie może przyczynić się do zapłodnienia? Pozdrawiam, i liczę na Wasza pomoc, nigdy więcej już nie będę się tak "bawił", nigdy..
napisał/a: ~Anonymous 2014-05-29 21:34
szanse na ciążę bliskie zeru.
napisał/a: Arwen1988 2014-06-12 16:56
Moim zdaniem nie ma szans. Plemniki to jednak nie ninja ;) Powietrze bardzo szybko je uśmierca ;) Także wyluzuj się i przypadkiem nie strasz dziewczyny, bo się będzie stresować, a to może przesunąć okres :)