Prawostronny bol gardla i ucha

napisał/a: bizaa30 2013-06-25 21:01
Od poltora roku mam bol gardla po prawej stronie nie wiem juz gdzie mam isc i co robic :( bralam wiele antybiotykow typu duomox, augumentin itp ktore nie pomogly wogole. goraczka do 40st ktora nie chciala minac po zadnych przeciwgoraczkowych tabletkach w koncu trafilam do szpitala gdzie mialam robiona 2razy laryngoskopie i pobierane wycinki do roznych badan ktore procz grzybow nic nie wykazaly wypisano mnie do domu na sterydzie Metypred 4mg ktory mnie nie leczy lecz powiedzmy pozwala mi funkcjonowac bez goraczki ale gardlo nadal boli raz mocniej raz mniej zabiera mi glos gdy tylko proboje go odstawic :( lekarze rozkladaja rece a ja juz nie mam czasem sily zyc bo ilez mozna tym bardziej ze nie moge czasem jesc bo tak boli. Zdarza sie ze bol promieniuje na ucho i reke nie moge sie odwracac juz na prawo bo boli szyja. Na konsultacji dermatologicznej przepisano mi Orungal 100mg na dwa miesiace bralam to i tez nic. bylabym bardzo wdzieczna za jakakolwiek podpowiedz co to moze byc ??? dodam jeszcze ze w 2010r mialam podobne dolegliwosci po lewej stronie ale po wycinku ustapily a teraz nie....popadam w depresje powoli bo to zbyt dlugo aha badania krwi mam dobre , usg szyi nic nie wykazalo, przeswietlenie klatki piersiowej rowniez nic zepsute zeby usuniete. co mam robic ??