prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

napisał/a: wikam2 2013-10-12 20:26
No to jest jasne, że ten śluz nie równa sią ciązy ale...przecież on wyglada na typowo niepłodny....Czyli taki jaki być powienien zaraz po okresie.
napisał/a: la_luna_negra 2013-10-12 20:37
Nigdy mój śluz nie był taki, zawsze było go dużo mniej, i miał trochę inną konsystencję, stąd mój niepokój.
napisał/a: wikam2 2013-10-12 20:40
Niepokój jest zbędny ;)
Bo :
1. nie jest to objaw ciązy
2. nie jest to infekcja skoro nie towarzyszą temu żadne niepokojące inne objawy :)
Czasem śluz się zmienia....no i już tak jest. Sama też to zauważam :)
napisał/a: magda15914 2013-11-04 17:33
Witam.

Kochałam się z moim partnerem w dni płodne bez zabezpieczenia. Stosunek był przerywany i nie trwał długo. Mój partner nie doszedł we mnie ale zastanawiam sie czy mogę być w ciązy. Zastanawiam się jak to jest z preejakulatem i czy mogło dojść do zapłodnienia w taki sposób. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
napisał/a: Gracee 2013-11-04 21:06
magda15914 napisal(a):Witam.

Kochałam się z moim partnerem w dni płodne bez zabezpieczenia. Stosunek był przerywany i nie trwał długo. Mój partner nie doszedł we mnie ale zastanawiam sie czy mogę być w ciązy. Zastanawiam się jak to jest z preejakulatem i czy mogło dojść do zapłodnienia w taki sposób. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Wg. badań wynika, że w preejakulacie znajdują się plemniki które są słabsze ale zdolne do zapłodnienia. Współżyjąc bez zabezpieczenia (bo stosunek przerywany zabezpieczeniem nie jest) należy liczyć się z ewentualną ciążą choć zdarzają się bardzo rzadko. Ja osobiście znam jedną parę która wpada podczas stosunku przerywanego i to dopiero po kilku latach współżycia.
Czy możesz być w ciąży z stosunku przerywanego? Możesz ale też nie musisz. Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na miesiączkę.