prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

napisał/a: wikam2 2013-08-27 22:17
Yhy....niewiele to wniosło do tematu
napisał/a: martyneczka27 2013-09-05 10:33
Twój chłopak ma rację. Dziwne, że takich rzeczy nie wiesz. Doczytaj chociaż trochę w internecie odnośnie cyklu.
napisał/a: laurek93 2013-09-21 17:00
Witam serdecznie! Mam ogromny problem i chciałam spytać was o zdanie.
Na samym wstepie bardzo przepraszam ze pisze bez polskich znakow, ale korzystam z internetu w telefonie, wiec musialabym chyba pisac dwa dni.
Chcialam opisac pewna sytuacje, ktora miala miejsce wczoraj. Kochalismy sie z facetem i po wszystkim on doszedl w srodku, oczywiscie majac na sobie prezerwatywe. Jednak gdy wyszedl okazalo sie ze prezerwatywa byla leciutko zsunieta (to pewnie przy wychodzeniu) i facet nie mial juz pelnego wzwodu. Do tego owszem, sperma znajdowala sie w prezerwatywie ale tak jakby byla porozlewana po calej jej dlugosci i boje sie czy przypadkiem cos nie wylalo sie do srodka do mnie. Mielismy oczywiscie wyzej wspomniana prezerwatywe + dodatkowo Patentex Oval. No i ja jestem kilka dni przed okresem bo niemilosiernie bola mnie piersi. Zatem czy mam sie czego bac? Jak duze bylo ryzyko "wypadku"?

Od wiadomości powyżej minęły 4 dni, brzuch mnie chwilami pobolewa, ale rzadko, biust całkiem przestał boleć, a miesiączki jak nie było, tak nadal nie ma. Jest szansa, że doszło do zapłodnienia? Czy to wszystko "stanęło" z jakiegoś innego powodu? Sama nie wiem już co myśleć... proszę o odpowiedź i serdecznie pozdrawiam.
napisał/a: tager 2013-09-27 13:30
Hej, to znowu ja... Chodzi o to, że dziewczyna powinna mieć okres 3 dni temu a nadal go nie ma... Ostatnia miesiączka była normalna, 1 dzień ciemne plamienie a później 4 dni normalne krwawienie, były skrzepy... Niepokoi mnie tez fakt że ona ma jakieś problemy z pępkiem... Jest nie przyjemny zapach i jest zaczerwieniony... Jak sądzicie, jest opcja że jest w ciąży...?
napisał/a: Gracee 2013-09-29 00:11
Do laurek93
Jeśli jeszcze miesiączki nie dostałaś to zapewne ją dostaniesz bo PMS ustąpił to i krwawienie się pojawi.

Do tager
Miesiączka może się spóźniać i nie ma co panikować jak nie przychodzi przez 4-5 dni. Cykle +/- 7 dni są regularne i takie przesunięcia mogą się zdarzać i nie w tym nic nienormalnego.
Zaczerwienienie pępka na pewno nie jest oznaką ciąży.
napisał/a: akexia 2013-09-29 19:18
Witam proszę o poradę .Mój problem jest taki kocham sie bez zabezpiecznia i chciałabym sie dowiedzieć czy mogę być w ciąży miałam przez dwa tygodnie bolesnosć piersi wypryski na twarzy miesiaczke miałam 13 sierpnia noi kochalam sie od 3 wrzesnia do 21 wrzesnia 22 wrzesnia dostałam okres i trwał do 25 wrzesnia nie było zadnych skrzepów jakie zawsze przy okresach miałam jak dostałam to krwawienie ustapiło wrazliwosc piersi dziś jest 29 wrzesnia i od rana czuje ból brzucha czy możliwa jest ciąża????
napisał/a: Gracee 2013-09-29 23:05
Zasadniczo nie powinnaś być w ciąży bo miesiączka była i PMS ustąpił. W ciąży bolesność piersi nie ustępuje nawet w czasie krwawień.
Z drugiej strony współżyjąc bez zabezpieczenia należy brać pod uwagę ewentualną ciąże.
Jeśli chcesz mieć pewność i wykluczyć ciążę to wykonaj test, zaoszczędzi Ci to niepotrzebnego stresu.
napisał/a: Pelargonia 2013-10-07 21:37
Witam!
Okres powinnam dostać 1. lub 2. października. Współżyłam z chłopakiem 30. września. Skończył we mnie, ale zabezpieczaliśmy się prezerwatywą. Mamy 7. października, a ja nadal nie mam okresu. Zazwyczaj moje cykle są regularne.
Co może być przyczyną braku miesiączki?
Czy globulki dopochwowe byłyby dobrym dodatkowym zabezpieczeniem do prezerwatywy?
Tracę głowę, a na przyszłość wolałabym być pewna jeśli chodzi o zabezpieczenie. Dodam, że nie mogę stosować tabletek antykoncepcyjnych.
Byłabym wdzięczna za odpowiedź.
napisał/a: wikam2 2013-10-08 18:28
A czy odczuwasz pms? I od kiedy?
napisał/a: Pelargonia 2013-10-08 18:49
Odczuwałam zanim zaczął się październik. Byłam pewna, że okres już nadchodzi. Teraz nie mam żadnych objawów PMS
napisał/a: wikam2 2013-10-08 19:04
Pms mija wtedy kiedy jest się w ciązy (mówię o cyklu gdzie pms był a okresu nie ma) u Ciebie jednak współżycie było za późno aby zajść w ciążę a potem "pozbyć się" pms-u. Nie wiem czy brzmię zrozumiale ale ciązy nie podjerzewam. Nie podejrzewam nic prócz zwykłej obsuwy okresowej która zdarza się każdej pani....
napisał/a: la_luna_negra 2013-10-12 20:19
Witam. Jestem przerażona swoją bezmyślnością, i strasznie się niepokoję.
29.09 dostałam okres. Trwał do 3.10, 4.10 współżyłam bez zabezpieczenia. Partner nie skończył we mnie. Następnego dnia, i generalnie do wczoraj włącznie, miałam bardzo gęsty, biały śluz, nigdy takiego nie miałam. Było go bardzo dużo. Miał intensywny zapach, ale nie nieprzyjemny. Od dzisiaj mój śluz wygląda już normalnie, jak w dni niepłodne. Dodatkowo, od dnia po stosunku, do dziś, odczuwam lekkie bóle w podbrzuszu, nie wiem już sama, czy urojone, wmówione, wywołane stresem, czy spowodowane kolejnymi intensywnymi, że tak napiszę, stosunkami.
Moje cykle są dosyć nieregularne, i trwaj ok 31-35 dni, a czasem nawet dłużej. Także następnego okresu spodziewam się dopiero na początku listopada. Śluz płodny pojawia się ok 2 tygodnie przed kolejnym okresem.
Jak w temacie - czy jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciąże? Najbardziej niepokoi mnie ten biały śluz, ale przecież dzień po stosunku, i tak niewiele w organizmie by się działo. Oczywiście na początku listopada zrobię test, ale chciałabym przeczytać opinię kogoś, kto wie na ten temat więcej, niż ja.
Pozdrawiam