prawdopodobieństwo ciąży

napisał/a: wikam2 2011-11-18 20:23
No chyba powoli trzeba zacząc gratulować :)
Słuchaj - nie wiesz dokładnie kiedy była owulacja a trzeba pamietać, ze implantacja następuje nawet 8 dni po niej i dopiero kilka dni potem pojawia się hcg, które MOZE być już wykrywalne :)
Poczekaj spokojnie do wizyty u lekarza. Najlepiej byłoby powtórzyć test albo zrobic betę.
Czekam na info!!! :)
napisał/a: brunettta 2011-11-23 23:21
:(

w 35 dniu cyklu dostalam okres...nie wiem skad nagle takie opoznienie- od pol roku mam jak w zegarku w 32 dniu. Nie bylam chora, lekow nie bralam,nie stresowalam sie, klimatu nie zmienialam..ehhhh
W sumie dziwnie...zaczelo sie od delikatnego rozowego plamienia- gdzie odkad pamietam moj okres zaczynal sie od brazowej wydzieliny. I w 36dniu cyklu lawina krwi tak, ze wymienialam podpaski co 30min...nigdy tak nie bylo. brzuch boli mnie nadal gdzie zawsze bolal tylko w 1dniu jak dostalam okres. Nic juz nie rozumiem.... i cholernie mi smutno ze na 99% sie nie udało. Do lekarza nie poszlam bo krwawie...dzisiaj juz 5ty dzien...
napisał/a: delinka79 2011-11-23 23:23
ale3dni spóźnienia niż zwykle to nic nadzwyczajnego. nie zawsze będzie tak samo jak było zawsze , przekonasz się.
napisał/a: wikam2 2011-11-24 12:31
Nie bardzo zrozumiałam...krwawisz/krwawiłaś silnie?
napisał/a: aeris1992 2012-06-29 18:08
Witam! Parę dni temu kochałam sie po raz pierwszy z chłopakiem. Nie użyliśmy zabezpieczenia, ale nie skończył we mnie. Był to mój ostatni dzień okresu (tylko kilka plamek), zazwyczaj mój cykl trwa około 30 dni. Jakie jest mniej więcej prawdopodobieństwo ciąży?
napisał/a: ~Anonymous 2012-06-29 18:37
aeris1992 napisal(a):Witam! Parę dni temu kochałam sie po raz pierwszy z chłopakiem. Nie użyliśmy zabezpieczenia, ale nie skończył we mnie. Był to mój ostatni dzień okresu (tylko kilka plamek), zazwyczaj mój cykl trwa około 30 dni. Jakie jest mniej więcej prawdopodobieństwo ciąży?

bliskie zeru....pod warunkiem, że cykl się nie skróci i faktycznie nie było nasienia w pochwie...
napisał/a: teksciarz12 2012-07-01 11:40
Witam!
Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży podczas sexu podczas okresu? Doszło do wytrysku, nie znam jej cykli itp.
Pozdrawiam
napisał/a: Gracee 2012-07-01 13:17
Nikt procentowo nie powie jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże podczas miesiączki. Wszystko zależy od długości cyklu i w którym dniu miesiączki współżyliście. Szansa na zajście podczas miesiączki jest, jednak jest ona mniejsza niż podczas przewidywanej owulacji.
Jeśli chcesz to przeczytaj sobie to: http://nastolatek-i-zdrowie.wieszjak.polki.pl/seks-i-antykoncepcja/236090,Czy-podczas-miesiaczki-mozna-zajsc-w-ciaze.html