Prawa strona pod żebrem

napisał/a: EmeX 2012-10-10 21:59
Witam.
Przez ostatnie dni ostro cierpię.
Przedstawię owy problem...
Od kilku dni boli mnie "wątroba?" wątroba podobno nie boli, nie jest unerwiona z czego mi wiadomo ze szkoły, zaczęło się jak zjadłem chipsy, po czym chciałem zrobić sobie frytki ale zjadłem z 1/5 talerza bo strasznie mi się zrobiło niedobrze, wziełem 2 ranigasty. Następnego dnia obudziłem się i zaczął się ten ból, po czym myślałem że przejdzie że chwilowe bo często mnie boli żołądek, to doprawiłem sobie hamburgerem i pizzą... Nie pije alkoholu...
Czuje kłucie z bólem jednocześnie pod prawym żebrem a splotem. Promieniuje aż na plecy pod łopatkę czasami, aż po biodro...
Mieszkam za granicą, byłem z tym problemem u lekarza, powiedział że to nic takiego, przepisał mi tradycyjnie jak to angielscy lekarze... PARACETAMOL, po którym jeszcze bardziej odczuwam dolegliwości.
Mam żółty nalot na języku, raz pojawił się śluz w kale, nie czuje nudności, ale pojawia się zgaga...
Gdy kładę się spać czuje pulsowanie właśnie w tych rejonach.
Ktoś miał podobne problemy, może wie jak mi pomóc ? Będę bardzo wdzięczny, bo naprawdę mam dość aż chciałbym sobie wbić widelca i wyciągnąć wszystko z środka...
Pozdrawiam.
napisał/a: delinka79 2012-10-12 08:08
mogą to być kamienie w pecherzyku zółciowym czyli tzw kolka żółciowa , bierze sie wtedy coś rozkurczowego plus dieta lekkostrawna , jesli bol nie ustepuje trzeba zrobic usg brzucha
napisał/a: EmeX 2012-10-12 23:27
pytałem sie o ten temat znajomej która to miała, i powiedziałą że moje objawy są całkiem inne niż powinny, powinna być podobno gorączka nudności itp, mnie tylko poprostu boli całymi dniami, dobrze jest jak leże, ale potem siedze to jest masakra, i ta prawa noga jak mnie rwie...
Jem na razie tylko jogurty i ryż oraz warzywa z patelni z ziemniakami i śmietaną, czasami rogaliki albo jakieś babeczki zjem...

Mam dość już tego , moge jeść wszystko i wgl, mam apetyt i to ostry, aż tęsknie za pizzą i frytkami jak przechodze codziennie koło baru...
Coś słyszałem o jakieś kuracji "oliwa z solą" tylko tyle że soli nie moge bo mam nadkwasote, na oliwe jestem uczulony.
napisał/a: delinka79 2012-10-13 09:03
goraczka i wymioty to przy ostrym zapaleniu przy kolce zolciowej nie musi tego byc i zazwyczaj nie ma