Pozytywny test ciążowy 5 dni po stosunku??

napisał/a: Łukaaszz 2017-07-31 12:24
Witam mam pytanie odnośnie wykonanego testu przez moją znajomą, z którą się kochałem. Koleżanka brała tabletki antykoncepcyjne od około 2ch lat po pierwszej ciąży. Jakiś czas temu spotykała się z chłopakiem, który doszedł w niej (wykonała potem test ciążowy ale nie wiem po którym dniu i wyszedł negatywny). Potem zaczęła spotykać się ze mną i podczas naszego stosunku, doszedłem w niej (zrobiła test ciążowy po 5ciu dniach i wyszedł pozytywny??). Powiedziała mi również, że się jej okres spóźnia, już od tygodnia (okres powinna dostać właśnie tydzień temu ale przed naszym spotkaniem a nie po). Co do tabletek antykoncepcyjnych powiedziała mi, że w tym tygodniu w którym się spotkaliśmy zapomniała wziąć 1 tabletki. I tutaj mam kilka pytań bo już odchodzę od zmysłów..
1. Czy z dostępnych testów, które są na rynku jakikolwiek może wyjść pozytywnie 5 dni po stosunku (nie 5 dni po zapłodnieniu)?
2. Czy możliwe jest również to, że pozytywny test jest wynikiem poprzedniego współżycia z tym poprzednim chłopakiem??
3. Jutro koleżanka idzie do ginekologa... czego mam się spodziewać?? Gdzie nie czytałem to ginekolog po kilku dniach nie jest w stanie stwierdzić czy dziewczyna jest w ciąży czy nie... i na usg też nic raczej nie wykryje?
4. Koleżanka 2 dni po spotkaniu ze mną zaczęła się źle czuć wymiotuje ma nudności... Po kilku dniach chyba jest niemożliwe aby odczuwała dolegliwości jak przy 5-6tym tygodniu ciąży?
5. Ona ciągle powtarza, że coś tam niby czuje "w sobie"... możliwe, że sobie to wszystko uroiła i po prostu to wszystko z nerwów??

Pozdrawiam