Powrót perlaka?

napisał/a: InNa18 2009-05-21 22:01
Witam,
Ponad 18 miesięcy temu miałam usunięcie perlaka wraz z osuszeniem ucha z treści ropnej. Wycieków nie było przez ponad 5 lub 6 miesięcy. Jeżdżąc na kontrole Laryngologiczne dowiaduje się wciąż tych samych rzeczy. Otóż kiedy sygnalizuje lekarzowi, że boli mnie np ucho (zdrowe) to zaglądnie do niego, jeśli powiem, że to operowane to jak najbardziej, ale kiedy powiem mu, że mnie np strasznie i w dodatku codziennie głowa boli to już na to reaguje słowami, że 'to od zatok'. Owszem raz mi badał zatoki i stwierdził wtedy, że mam opuchniętą jedną stronę. Dał leki i wysłał do domu. Na początku maja wykonałam rtg tak dla własnego spokoju i okazało się, że '... Zdjęcie zatok bocznych nosa wykazuje prawidłową powietrzność w obrębie uwidocznionych zatok czołowych i szczękowych...' - na mój rozum to wynik dobry :), ale martwią mnie te codzienne bóle głowy. Wycieki pojawiają się najczęściej w dzień i mają cuchnący zapach, zupełnie jak przed usunięciem perlaka i ból głowy też wtedy mi doskwierał. Czy to może być nawrót perlaka?
Proszę o odp,
ilia :)
napisał/a: InNa18 2009-05-22 22:53
Ktoś pomoże???? Może jakiś specjalista, etc.????