powrot czy gorszy dzien?

napisał/a: mariusz 79 2007-07-27 15:42
drodzy internauci moze jest wsrod was osoba ,ktora brala alprox 0.5 mg przepisal mi go moj neurolog ,ktory leczy mnie od kilku lat na leki,dzisiaj czuje sie koszmarnie to 11 dzien jak go biore poprzednie czulam sie dobrze ,pierwsze 5 dni bylo najlepsze ,dzisiaj zlapal mnie koszmarny stan cala drzalam pieklo oczywiscie mysli ,ze zaraz zglupieje i tym podobne ,lacznie z myslami ,ze nie chce juz zyc ,fakt ,ze dwa ostatnie dni strasznie byly stresujace moze miec na to wplyw? prosze o pomoc mam trojke dzieci mam dosyc mialam nadzieje ze bedzie okey ale dzisiejszy dzien mnie dobija mam przepisany rowniez lek efektin er 75 ale jaj przeczytalam ulotke to sie wystraszylam ,prosze pomozcie alprox o.5 mam brac na noc a efektin er 75 rano (jego nie zazywam)jeszcze raz prosze pomozcie moje gg6733143
napisał/a: lucyna221 2008-10-08 10:58
witam cię, ja przechodzę przez to samo co ty wiec bardzo cie rozumiem.chcialam ci napisać o efektinie to jest bardzo dobry lek tylko cienszko go wprowadzić ja jak zaczełam go brać to miałam następujace objawy ,zawroty głowy, uczucie że zachwilę zwymiotuję, niemogłam pozbieraćmyśli ale to trwało dwa tygodnie ia potem było coraz lepiej,ten lek brałam 3lata i po nim niemjałam lęków ,zmian nastrojow, czy uczucja że zachwilę zwarjuje. głowa do góry, pozdrawiam