powracajaca angina

napisał/a: kartofelek16 2014-09-29 12:20
Witam, mam 19 lat mam mega problem z jednym migdałkiem, od roku gdy poraz 1 od dawan miałem angine myslałem że to zwykła angina jak każda inna , po 2 miesiacach miałem kolejny raz, oczywiście brałem antybiotyki , czopy ropne znikały a migdałki zmniejszały sie do normalnych rozmiarów , zorientowałem sie ze coś jest nie tak, bo już 8czy9 raz w ciagu równego roku mam angine , co więcej tylko na lewym migdałku, każda z angin sprawia ból w lewym migdałku a gdy już niby wylecze ją to migdałek (lewy) i tak sie nie kurcyz, jest cały czas wielki od roku a gdy pojawiają sie czopy ropne to tylko na tym lewym, ostatnio zaniepokoiłem sie bo wydaje mi sie ze znów troszke urósł co więcej wziełem paryczeki, taki do czyszczenia uszu i przejechałem po nim od wewnętrznej strony gdzie wzrok nie sięga i po tej "dziórce" w nim , gdy go wyjełem był w małej iości krwi, ale zawsze gdy przejade tym patyczkiem znajduje sie na nim krew . Wystarczy że zrobi sie chłodniej a mnie od razu zaczyna bolej en lewy migdałek, jest to mega utarczywe , do bólu sie przyzwyczaiłem z lekka, bo to łącznie już kilka tygodni w tym roku i nic nadzwyczajnego ,ale mam dosyć bólu gardła co 2,3tyg . co to moze być ? planuje usunać ten migdałek , co o tym myślicie ? moze to cos wiecej niz angina albo poprostu migdałek źle funkcjonuje ? gdy byłem u lekarza za dużo sie nie dowiedziałem bo zawsze stwierdzał że to poprostu angina . PS zeby nie było że to z mojej winy bo sie źle ubieram, bo ja sie naprawde ciepło ubieram i dbam i szyje , właśnie by nie mieć tej anginy :/