powitanie

napisał/a: barbarka7 2007-12-22 16:33
witam wszystkich serdecznie jestem od nie dawna na forum .mam problemy zdrowotne jak każdy .Ostatnio męczą mnie kamienie na woreczku .Mimo diety zawsze coś złe zjem . czy przy kamieniach może boleć i piec po lewej stronie również,bo wiem że po prawej tak .Jest to pieczenie które mija i nawraca.Promieniuje na kręgosłup z lewej strony . moze ktoś cierpi na coś podobne i wie co to może być to proszę bardzo o podpowieć . Od paru dni doszedł mi jeszcze ból gardła, i ból pod lewą pachą ,jednym słowem katastrofa ., może ktoś ma podobnie i coś o tym wie to bardzo proszę odezwać się na ten temat
napisał/a: barbarka7 2007-12-22 16:59
mam zrobione wyniki ,ale po nowym roku dopiero ,będe miała możliwość ich odczytania jesli mozna prosić kogoś znającego się na czytaniu wyników to uprzejmie proszę o odczytanie co jest dobre a co nie :glukoza-krew-86 ,mocznik krew-52;kreatynina krew-1,0 ,diastaza amylaza -krew45,Na-sód-krew-134,9 ,- k(potas)-krew 4,85 m ocz--ciężar właściwy-1.015 ,ph,6,0 , Urobilinogen,0,2EU/dl ,leukocyty ślad ,śluz -mierny ,nabłonki wielokątne pojedyńcze , leukocyty 2,4