powikłania po wyrwaniu zęba mądrości

napisał/a: załamana92 2012-03-04 08:45
Witam
Chce sie kogoś poradzić kto miał problemy po usunięciu zęba mądrości
Mianowicie ok.15 grudnia 2011 roku miałam usuwanego zęba mądrości 3,5 godziny dolna ósemka....nie chciał wyjsc tak był zakorzeniony...spuchłam niesamowicie dostałam klindamicyne i metronizadol dwa antybiotyki paczke ketonalu forte i apap.... (oczywiscie nie powiedzieli mi zebym brała jakies osłonki...a ja w tym szoku i bólu nawet o tym nie pomyslałam) przez dwa tygodnie nie mogłam jesc...same zupy zimne...jogurty itp...brałam te lekarstwa nie wiedząc ze niszcze sobie zdrowie...opuchlizna po 2 tygodniach zeszła...pozniej czasem sie pojawiała od nowa...myslalam ze wszystko jest ok...kiedy 24 grudnia dostałam "niesamowitej"biegunki i tka było przezs tydzien...udałam sie do lekarza rodzinnego dostałam jakies leki na wirusa;/ i skierowanie do szpitala w razie czego na oddział zakaźny...przestało na tydzien...pozniej znowu gorączka bóle brzucha biegunka...udałam sie do specjalisty od chorob wewnetrznych zrobila mi usg i oczywiscie leki jakiesd bo tez uwazala ze to wirus..wreszcie udałam sie do ordynatora oddziału chorób wewnetrznych prywatnie i dał mi proste 4 badania..tzn pokierował mnie ...na clostridium difficile itd... i okazało sie ze wlasnie mam to clostridium difficile ...połozyli mnie do szpitala na 5 dni niby podleczyli...na koniec wyszedł mi zły mocz...bakterie ...mętny...sladowe ilosci białka ...itd dali mi furagine standardowo nie dochodząc dlaczego taki mocz( bo musze zaznaczyc ze mocz rano przez 3 dni był koloru coca coli:/...) nastepnie mialam zapalenie jelita początkowe podleczył mnie ten ordynator bo tylko on jest wiarygodnym i dobrym lekarzem...teraz jest w miare ok ale dalej boli mnie ta ósemka tzn to dziąsło i tak jak by w srodku policzek opada na to miejsce gdzie był ząb i wystaje z pod 7demki taka kostka co to moze byc?? dalej mnie boli całe ucho policzek...nie jest to tstraszny bol ale czuje ze tam sie robi cos neicieklawego co mam zrobic:( boje sie isc do lekarza zeby mi po raz kolejny cos nie spieprzył
napisał/a: viki71 2012-03-04 20:33
Wróciłabym nazad do dentysty.Byc może potrzebny jest antybiotyk.