Powietrze uchodzi przez oko kiedy smarkam

napisał/a: Omniq 2009-01-31 03:08
Dziwna rzecz, nigdy o czyms takim nie slyszalem ani nie udalo mi sie znalezc zadnych sensownych informacji w internecie w zwiazku z czym zwracam sie o pomoc do was:
Od jakiegos czasu mam dosc mocny katar, wiekszosc swojego dnia spedzam w suchym i dosc cieplym miejscu z krotkimi pobytami na zewnatrz co wiaze sie z duza roznica temperatur (dodam ze jestem kierowca). Dzisiaj zauwazylem ze przy kazdym wycieraniu (smarkaniu) nosa powietrze zaczelo uchodzic mi przez wewnetrzny koncik lewego oka. Mam namysli, ze jak nabiore duzo powietrza, zamkne usta i przytkne nos, to wtedy dosc silny strumien powietrza wydostaje sie okiem. Zeby potwierdzic ze to na pewno powietrze a nie tylko zludzenie, przeprowadzilem test: nabralem w usta wody, zatkalem usta i nos szczelnie i zaczalem sie nadymac po czym woda wytrysnela (doslownie) okiem. Moi koledzy mieli straszny ubaw, ale ja sie troche obawiam. Czy to jest normalne ? Czy to moze zostac mi do konca zycia oraz czy to moze miec jakis wplyw na moj wzrok ? Bede bardzo wdzieczny za wszystkie udzielone odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie
napisał/a: karolo945 2010-12-23 08:56
witam mam takie same objawy jak ty byłeś z tym u lekarze co powiedział proszę o odpowiedż nie wiem co robić!!!!
napisał/a: biedra1 2011-01-07 18:48
Takie dosc dziwny objaw ... moze przetoka? Miales moze w ostatnim czasie usuwany zab?
napisał/a: wikam2 2011-01-07 19:37
Karolo, post ma 2 lata nie sądzę abyś doczekał odpowiedzi.