POWIEKSZONY MIGDALEK BÓL USZU , bol pod pachami i okolice

napisał/a: markimark1981 2007-12-14 23:59
POWIEKSZONY MIGDALEK BÓL USZU , bol pod pachami i okolice pachwin dokladnei niewiem gdzie sa wezly pachwinowe ale wyczulem pewne zgrubienia , lekarz przepisal mi klarmin 2 x1 po 500mg wlasnie wzialem 2 godz temu teraz mam kapcia w buzi mam podwyzszona bilirubine niewiem ale mi to moze zaszkodzic ?? niewiem czy wszystkie wezly powinny byc powiekszone wyczytalem ochloniakach sporo itym sie martwie bardzo a przeszedlem zatrucie toksynami z tym ze w szpitalu zwalili wszystko na przegrode nosa itak mam wypis ze zatoki byly glowna przyczyna mojego zapalenie krtani zatok i migdalka powiekszenia sie i ja z takim wypisem ktory jes o .... rozstrzasc chodze po lekarzach juz zaliczylem gastrologa , badan krwi to ja w jednym miesiacu zrobilem wiecej nic przez reszte zycia wczesniej rozne wymazy , mocz , a internista jak mnie widiz to mysli ze przyszedl wariat lekarze ponoc sa dobrzy ale tylko na zdjeciu w gablotce a TY musisz szukac info na necie wiec czy tem klarmin mi pomoze i czy wiecie jakie sa objawy gdy wezly zaatakuje chloniak??????????????
napisał/a: dodo1986 2007-12-18 12:08
Jeśli bardzo się martwisz, udaj się do onkologa, nie trzeba do niego skierowania a on na pewno rozpozna czy węzły budzą obawy.
Poza tym głównymi objawami chłoniaka jest bardzo obfite pocenie się oraz świąd skóry.
O to pytał mnie onkolog gdy u niego byłam.
Myślę, że możesz też spróbować kupić sobie Lymphozil lub Lymphomyosot
ale lekarze polecają raczej ten drugi (jest trochę droższy).
To leki homeopatyczne które wspomagają pracę układu chłonnego.
Ja biorę Lymphozil już trzeci tydzień i na razie nie widzę żadnej poprawy ale to trzeba brać naprawde długo, czytałam w internecie że nawet 3-4 miesiące.
napisał/a: markimark1981 2007-12-18 12:55
dzieki za info bo ja juz jestem podlamany jeszce teraz doszly mi znaczy sie "doszly "od zatrucia mialem bole w prawym podrzebrzu sadzilem ze watroba, potem ze nerki juz kompletnie zglupialem ale jak mnie gastrolog badala dala mi omeprazol na wrzody ktorych moze niemam ale dopiero 8 stycznia bede mial gastroskopie , badajc mnie przylozyla reke do tego miejsca uderzajac piescia poczulem bol w srodku z drugiej strony tak samo zbadala i nic nie odczulem chyba cos z pecherzykeim zolciowym jest , jeszcze od soboty mam zimne stopy ale tylko stopy , i tak biore ten klarmin ale od wczoraj bole uszu sie zdarzaja sporadycznie ale sie zdarzaja chyba antybiotyk za slaby ....... ja to chyba bede musial na kazdej dziedzine tego forum posty pisac......
napisał/a: dodo1986 2007-12-18 13:53
Nie martw się, wszystko będzie dobrze,
ja też mam mnóstwo dolegliwości a lekarze nie biorą mnie poważnie.
Też bolały mnie uszy, może nie same uszy ale za nimi, nie wiem czy to też nie węzły
bo ja mam powiększone wszystkie chyba podżuchwowe.
Jak byłam wtedy u onkologa to miałam powiększony jeden
więc wybieram się do niego znowu niebawem.

Aha. I jeszcze jedno. Nie czytaj za dużo w internecie bo będziesz się być może niepotrzebnie stresować :)
napisał/a: markimark1981 2008-02-13 11:12
wiec teraz mam z tymi migdalkami przeboje jak lato z radiem , po zapaleniu prawego migdalka została mi nadwrazliwosc w uszach na niektore dzwieki , nadal odczuwam pewnien bol wo kolicach prawego ucha , kolo dolnej 6 i 7 zrobilo siej jakby takie cos jak stan zapalny jak przy chorobach zebow
z tym ze plucze szalwia itp glosal na migdalki septolete, opuchlizna nie jest ona wielka gora 3 milimetry kolo tych zebow , ale zaczelam sobie to sprawdzac i nieiwem co to u licha jest i co jest powodem
ponadto mam zapalenei zoladka bez wrzodow itp "dodatkow" zaczerwieniony w antrium i trzonie
jelita pewnie tez cosik nawalaja jkais stan zapalny moze sie tam zrobil ale kolonoskopii nie mialem jeszcze nigdy robionej apropo sek w tym ze chore migdalki nie spelniaja swojej roli ochronnej i wiem ze tam sie moga roibc rozne cuda od jakichs przewleklych zapalen ktore rzutuja na caly organizm po ziarnice fotki migdalka
http://www.wrzuta.pl/obraz/1N5xlQMP17/snapshot20080213104054
http://www.wrzuta.pl/obraz/xFh6BKrZVx/snapshot20080213104244
napisał/a: Peter 2008-02-13 20:15
Te migdałki dość mocno przerośnięte. Ale ich usunięcie w tej chwili nic nie da. Należy ustalić, co ten przerost wywołało: wymaz z nosa i gardła (tj. z tych migdałków), i ASO. Dopiero coś po tych badaniach można powiedzieć.
napisał/a: markimark1981 2008-02-13 21:29
jutro ide na wymaz historia zaczela sie w l istopadzie kiedy sie zatrulem oparami substancji chemicznych migdalek sie powiekszyl potem dostalem sie na toksykologie zrobili m iszereg badam ktore nic nie wniosly do sprawy uznali ze zapalenie gardla krtani i migdalkow zatok jest spowodowane krzywa przegroda nosa co jest smieszne jak dlam nie , nie traktujam nie zbyt powaznie a po 10 tyg wdalo sie zapalenie drugiego migdlaka ktory nie byl przerosniety wyglada to mniej wiecej jakby wezly chlonne sie powiekszyly apropo w szpitlau zrobili mi wymaz i wyszlo jakies srodowisko bakteryjne alen ic wiecej to bylo w drugiej dekadzie listopada 2007 i od tamtej pory sie tulam po lekarzach i jak do tej pory badnaia ktore cokolwiek wnosza jednak samemu trzeba robic parodia nfz kpina a dobry laryngolog to by mi tylko wycial to od razu a opary ktore draznily blony sluzowe jak sie dowiedzialem po czasie zawieraly matanol etanolbeznen styren i butadien niewiem w jakich stezenaich to bylo , chyba nawet nie mierzone na stanowisku pracy jak porobie te badnaie to dam znac na forum
napisał/a: markimark1981 2008-02-19 00:21
zribilem to aso w czwartek wynik ponizej 200j bez dokladnej liczby , na wymazie nie wyhodowano bakterii jedynie candida albicans(++) wzost obfity , jakby nie bylo jelita maja jakis stan zapalny troche tez antybiotykow mialem na te migdalki ale tez caly czas biore vitaral, pije siemie lniane , zazywam flore bakteryjna na jelitai po tygodniu to bylo w grudniu jelita unormowaly swoja prace po pierwszej antybiotykoterapii a jak zaczalem brac siemie lniane to po kolejnych anty dolegliwosci ze strony jelit nie byly prawie zauwazalne , wiec juz nie wiem co tu zrobic mam jakas wysypke na glowie w sumie to sa jkaies czerwone plamy swedzi jak diabli i na torsie tez od polowy grudnia ktos m i powiedzial o drozdzycy a ten migdalek znow jkais stan zapalny go lapie ucho zaczyna pobolewac najdziwneijsze jest ze powiekszyla sie jakas gulka cos jakby miesien lub slinianka lub powiekszony wezel jka mi oznajmila stomatolog ale powiedziala nic sei nie martw a on jednak tez pobolewa i wez tu badz madry czy ktos mial taki objaw