Powiększone węzły chłonne w całym ciele !

napisał/a: Aramis24 2014-11-26 11:43
Witam chciałbym zapytać jak mają się do moich węzłów wyniki badań morfologii mojej krwi które zamieszczam wraz z wątkiem. Miałem przewlekłe zakażenie jamy ustnej E.coli +3 . Zgłaszałem fakt do lekarza jednak on mi powiedział że to samo przejdzie . Pózniej powiększyły mi się węzły chłonne w obrębie głowy ( kark , szyja) . pozniej w pachwinach wtedy odczuwałem juz ból nerek i wątroby. Po 1,5 roku powiększyły mi się pod pachami i na brzuchu . Nie byłem leczony bo znajdowałem się w zakładzie karnym . A lekarz mówił mi ze to normalne i samo przejdzie a pózniej że zaraz wychodzę do domu i się będę leczył na wolności . pomimo to iż byłem w z-k. bardzo proszę o poradę. To był głupi wybryk z młodych lat wspólna bójka.
Proszę o udzielenie mi szczegółowej odpowiedzi : czy te węzły powiększyły mi się od zakażenia e .coli, które trwa już 3 lata ? powiększały sie one stopniowo?
I jak się maja do tego wyniki badań mojej krwi?
Z innych objawów mam zaczerwienione gardło od początku infekcji, bardzo czerwone migdały, flegmę , gule w gardle i czasami bóle brzucha i bóle krzyża co sądzę jest oznaką bólu nerek . Proszę o poradę
napisał/a: angelo34 2017-11-20 17:05
Witam

Mam identyczne objawy, wiem ze to stary temat, ale co u CIbeie wykryli ? ? ?

prosze odpisz jesli mozesz